Güncel

'Benim Süper Annem' yarışması başlıyor

Turkcell Superonline “Benim Süper Annem” yarışması düzenliyor.

'Benim Süper Annem' yarışması başlıyor

Turkcell Superonline Türkiye’nin ilk dijital çiçeğini anneler için oluşturuyor. Turkcell Superonline’ın Facebook sayfasından 10-12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek “Benim Süper Annem” yarışmasında 20 kişi ePure DECT telefon kazanacak.

Turkcell Superonline tüm annelerin Anneler Günü’nü özel bir kampanyayla kutluyor. Turkcell Superonline’ın resmi Facebook sayfasında düzenlenen “Benim Süper Annem” yarışmasına katılanlar, anneleri için Anneler Günü mesajlarını, hazırlanan Facebook uygulaması ile çiçek yaprağına yazarak paylaşabilecek. Paylaşılan her yaprak çiçeğe eklenerek büyümesini sağlayacak ve tüm yapraklar Türkiye’nin ilk dijital çiçeğini oluşturacak.

1368207685_cicekler-fusyali-copy.jpg

Turkcell Superonline’ın Facebook sayfasında 10-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek yarışmaya katılanlar arasından 20 kişi ePure DECT telefon kazanacak. Katılanları ayrıca Bonnyfood’dan özel indirimler de bekliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.