Güncel

Benzin fiyatlarına yeni zam beklentisi!

Akaryakıt fiyatlarında değişken fiyat skalası karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son indirimlerin ardından şimdi tekrar bir zam beklentisi oluştu.

Benzin fiyatlarına yeni zam beklentisi!

Akaryakıt fiyatlarında son zamanlarda zam üstüne zam haberi gelmişti. Ardından gelen indirim haberleriyle bir nebze rahatlanmış olsa da şimdi tekrar zam gelmeye başladı. Dolar kurundaki artışlar ve brent petrol fiyatlarındaki artışların sebebiyle akaryakıtın fiyatlarına da zam gelmeye devam ediyor.

Benzin fiyatlarına yeni zam beklentisi!

Benzin fiyatlarına yeni zam beklentisi! - Resim : 1

Akaryakıt fiyatlarına gelen artışın ardı arkası kesilmiyor diyebiliriz. Özellikle motorine gelen zamlarla birlikte hayatımızda her şeyin zamlanması söz konusu olmuştu. Gelen bir kaç indirim haberinin ardından şimdi tekrar zam haberleri gelmeye başladı.

Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre benzin fiyatı, bu gece yarısı itibarıyla 96 kuruş daha zamlanacak. Bu zam gerçek olursa, 35 litrelik bir deponun maliyeti, 33,6 TL yükselmiş olacak. Motorin grubunda ise şu an için herhangi bir değişiklik beklenmiyor. Değişen fiyatlarla birlikte yeni fiyatlandırma şu şekilde olacak:

İstanbul: 26,18 TL
Ankara: 26,30 TL
İzmir: 26,30 TL
Söz konusu zammın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hakkında net bir bilgi yok, ancak sektör kaynaklarından gelen söylentilere göre bu geceden itibaren bu zam geçerli olmaya başlayacak. Siz bu zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce son dönemlerde olan artışlar hayatınızı nasıl etkiliyor? Araç sahibi olmak isteyen vatandaşları bile düşündüren bu benzin fiyatlarındaki değişiklik daha ne kadar süre daha oynamaya devam edecek belli değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.