Güncel

Benzine indirim müjdesi!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan değişimler hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda benzinin fiyatına tekrar bir indirim yapılabilir.

Benzine indirim müjdesi!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan çalkantılar hız kesmeden devam ediyor. Brent petrol fiyatlarındaki oynamalar ve dolar kurundaki değişimler sebebiyle akaryakıt fiyatlarında da sürekli bir oynama söz konusu. Şimdi ise benzine bir indirim geleceği söylentisi mevcut.

Benzine indirim müjdesi!

Benzine indirim müjdesi! - Resim : 1

Sektör kaynaklarına dayandırılan bilgilere göre benzin fiyatlarına bir indirim gelmesi bekleniyor. Buna göre geçtiğimiz günlerde zam yapılan benzinin litre fiyatına indirim gelmesi bekleniyor. Buna göre bu gece yarısı benzinde 1,04 TL'lik bir indirime gidilecek.

Brent petrol fiyatları ve döviz kurlarında yaşanan sürekli değişim yaşanıyor. Bu kapsamda akaryakıt fiyatlarında da sürekli bir oynama söz konusu. Ülkemizdeki akaryakıt fiyatlarının da değişmesi de dış etkenlere bağlı olduğu için sürekli bir oynama söz konusu.. Son günlerde özellikle motorine ciddi zamlar gelmişti ve fiyat 27 TL’ye ulaşmıştı. 

Sektör kaynaklarına dayandırılan bilgiler önümüzdeki günlerde vatandaşları sevindirecek bir hamle yapılacağını gösterdi. Buna göre 30 Ağustos, itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 1,04 TL indirim yapılması bekleniyor. işte yeni fiyatlandırma:

İstanbul: 20,14 TL
İzmir: 20,25 TL
Ankara: 20,26 TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.