Güncel

Benzine tekrar zam geldi!

Akaryakıt fiyatlarındaki oynaklıklar hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda akaryakıt fiyatlarına tekrar bir zam geldi. İşte detaylar.

Benzine tekrar zam geldi!

Akaryakıt fiyatlarındaki çalkalanmalar hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gelen indirim haberlerinin ardından şimdi tekrar zam haberleri gelmeye başladı.  Daha cuma günü indirim gören benzine bu gece zam geldi. 00.00 itibarıyla benzini 81 kuruş zamlı olarak almaya başlıyoruz.

Son dönemlerde brent petrol fiyatlarında yaşanan oynaklıklar ve ardından dolar kurundaki oynamalar herkesi etkilendiren bir hal aldı. Akaryakıt fiyatlarında ciddi oynamalar söz konusu. Gelen zam haberleri iptal edilip indirim haberlerini görmeye başladık, ancak şimdi tekrar bir zam haberi aldık.

Benzine tekrar zam geldi!

Benzine tekrar zam geldi! - Resim : 1

Son haftalarda üst üste indirimler alarak fiyatı 20 TL seviyelerine kadar düşen ve araç sahiplerinin bir nebze de olsa rahatlamasını sağlayan benzin, dün gece itibarıyla yeniden zamlandı. Benzine bu gece yarısı itibarıyla 81 kuruş zam geldi..  Peki 3 büyük şehirde zam sonrası fiyatlar ne durumda? İşte cevabı:

İstanbul: 21,14 TL
Ankara: 21,27 TL
İzmir: 21,26 TL

Motorin fiyatları 
İstanbul: 25,03 TL
Ankara: 25,19 TL
İzmir: 25,15 TL

Fiyatlar Opet'in resmi internet sitesinden alınmıştır.  Bu nedenle bazı yerlerde değişiklik gösterebilir.

Yorumlar
MK Ultra: BOH
Depo 1000 TL ye dolmuyor aslında bir sıfır atarsanız 100 TL ye dolduğunu anlarsınız
Cevapla
Bahadir
Benzin ve motorin fiyatlarından bir sıfır atarsanız 25 TL veya 21 TL yerine 2.5 TL 2.1 TL eder. Bir dolar 18 TL ya dolarda 1.8 TL eder
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.