Farklı cihazlar ie yapılan çalışmalar bilim adamlarına Mısır’daki ünlü Cheops Piramidi’nden bile daha büyük, cama benzer bir şeyden yapılma iki devasa piramidin varlığını öne sürme imkanı tanıdı.

Garip yapıların varlığındaki sırrın çözülmesi, Bermuda Üçgeni ile bağlantılı korkunç ve gizemli kayıp vakalarına dair ışık tutabilir.

Bu tez Bahama’da gerçekleşen basın konferansında dile getirildi. Deniz bilimciler bu teknolojinin modern bilime yabancı olduğunu ve su altındaki piramidi tespit edebilir şekilde tasarlandığını söyledi.

Belki de zaman içerisindeki detaylı çalışmalar hayal edilmesi zor sonuçlar doğuracaktır. Piramitleri kapsayan raporlar epey yaygın. 1990 yılında Amerikalı deniz bilimciler tam da Bermuda Üçgeni’nin merkezindeki su altı piramitlerinin varlığını keşfetti. Bilim adamları bütün verileri işledikten sonra zeminin tamamen düz olduğunu ve cam veya buz gibi göründüğü sonucuna vardı. Piramitlerin boyutu neredeyse Cheops Piramidi’nin üç katına yakın. Bu haberler heyecan vericiydi ve Florida’daki konferansta tartışıldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.