Beşiktaş - Dortmund maçı şifresiz mi yayınlanacak? Acun Ilıcalı açıkladı!

Acun Ilıcalı Beşiktaş - Dortmund Şampiyonlar Ligi maçının açık kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağını açıkladı.

Beşiktaş - Dortmund maçı şifresiz mi yayınlanacak? Acun Ilıcalı açıkladı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi'ndeki Borussia Dortmund maçının açık kanalda yayınlanması için Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulunmuştu. Acun Ilıcalı’dan Sergen Yalçın’ın çağrısına yanıt gecikmedi.

Beşiktaş - Dortmund maçı açık kanalda mı yayınlanacak? Acun Ilıcalı açıkladı!

Haber Global'de yayınlanan Az Önce Konuştum programına katılan Acun Ilıcalı Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtladı. Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın’ın "Ben tüm ülkenin bu maçı izlemesini isterim. Ülkemizi temsil ediyoruz. Alacağımız puanlar bundan sonrası için çok önemli olacak. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın alacağı puanlar da önemli. Onlara da başarılar diliyorum. İstanbul’un 3 büyük camiası ülkeye puan kazandırmak için elinden geleni yapacak. Exxen maçı açabilir bence. Sosyal medyada insanların izlemek istediğini gördüm. Acun’dan rica etmek lazım. Açsın kanalı, bütün halk izlesin. Bir seferlik böyle bir şey yapabilirsin." sözleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

UEFA’ya para ödüyoruz

UEFA’ya para ödediklerini ve kendini kulüplere destek veren biri olarak gördüğünü söyleyen Acun Ilıcalı, "Şimdi insanların istekleri olabilir. Bu konuda saygısızlık yapmayayım. Sergen Yalçın kötülük bilmeyen kötülük düşünmeyen ve bana göre de işinde geldiği yere biraz da geç gelmiş olan bir dostum. Sergen'in bugünkü isteği kendi gönlünden gelen bir istek. Destek var destek var yani. Ben de kafamdan geçirsem şu oyuncu oyuna girsin desem Sergen hayata geçirebilir mi? Şampiyonlar Ligi sayesinde BJK transfer aldı. Bu para nereden geldi? Yayın haklarından. Bizim Şampiyonlar Ligi'ne verdiğimiz paralar zaten kulüplere gidiyor. Benim Fenerbahçe ve Galatasaray camiası ile de aram iyi. Şimdi BJK için bunu yapsak diğer kulüplerin taraftarı demez mi bizim maçlar nerede diye? Hadi bir maçı yayınladık! İkinci maç ne olacak? Öbür maç da ne olacak? Hocam Beşiktaşlı taraftarın mutlu olmasını istiyor. Keşke elimde bir sihirli değnek olsa. Nasıl yardım edeyim?" dedi.