Güncel

Beşiktaş tarihindeki anılar dijital müzede

Vodafone, Beşiktaş ile birlikte Vodafone Arena'nın açılışına sayılı günler kala 'Anılar Sahada' isimli yeni bir dijital projeyi hayata geçirdi.


Beşiktaş'ın yeni akıllı stadyumu Vodafone Arena'nın açılış maçına günler kala bu süreci Beşiktaş taraftarlarıyla kutlamak isteyen Vodafone, Anılar Sahada isimli yeni dijital projesini hayata geçirdi.

1459007142_anilarsahada.jpg

Anılar Sahada projesiyle Beşiktaş taraflarları Vodafone Arena'nın internet sitesi bünyesinde açılan adresten istedikleri seneye tıklayarak o senede Beşiktaş'ın tarihine damga vuran anıları görüp maçların hikayelerini okuyabilecek ve isterse o anıları kendi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabilecek. Böylelikle Beşiktaş'ın tarihine damgasını vuran anlar bir çeşit dijital müzeye dönüştürülmüş olacak.

Eğer siz de Beşiktaş'ın "dijital müzesini" gezmek, anılara gözatmak ve Beşiktaş anılarını paylaşmak istiyorsanız Vodafone'un hazırlamış olduğu internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.


 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.