Güncel

Beşiktaş ve Vodafone'dan dev anlaşma

Vodafone Türkiye ile Beşiktaş arasında, Türk spor tarihinin en önemli sponsorluk anlaşması için ön anlaşma imzalandı.

Beşiktaş ve Vodafone'dan dev anlaşma

Beşiktaş ve Vodafone arasında dev bir anlaşmaya imza atıldı. Vodafone Türkiye ile Türk spor tarihinin en önemli sponsorluk anlaşması için Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ön anlaşmayı imzaladı.

Beşiktaş ve Vodafone arasında atılan imza, stadyum isim hakkı ve forma sponsorluğunun ön anlaşması için oldu.

1371197176_besiktas-vodafone.jpg

Anlaşma ile ilgili konuşan Fikret Orman, "Beşiktaş'ın geleceğini teminat altına almak adına en değerli projemiz stad inşaatıdır. Biz aslında sadece İnönü Stadı’nı yıkmıyor, Beşiktaş’ın geleceğini inşa ediyoruz. Stadı yaparken, kulübe en az yük olacak şekilde yapmak üzere ilk günden beri çalışıyoruz. Bu çerçevede yanımıza dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden ve en değerli markalarından biri olan Vodafone'u aldık" dedi.

Orman, Beşiktaş’a en modern stadyumlardan birini armağan edeceklerini söyledi ve şunları söyledi; "Bu stadyum sağladığı gelirlerle Beşiktaş'ın geleceğini teminat altına alacak ve Beşiktaşımız çağ atlayacak. Yeniden inşa edeceğimiz İnönü Stadyumu’nun isim sponsorluğu da dahil kapsamlı bir sponsorluk anlaşması için Vodafone Türkiye ile uzun zamandır görüşüyorduk. Şu an Vodafone Türkiye ile ön mutabakat sürecindeyiz. Bir ay içinde nihai sözleşmeye imzalarımızı atmayı hedefliyoruz. Vodafone gibi global ve değerli bir markanın isminin stadyumumuza çok yakışacağına ve bu anlaşmanın Beşiktaş'a olduğu kadar, Türk futboluna değer katacağına inanıyoruz."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.