Güncel

Biletini internetten al, AnadoluJet ile yüzde 50 indirimli uç...

Uçakla yolculuk lüks olmaktan çıkıyor.

Biletini internetten al, AnadoluJet ile yüzde 50 indirimli uç...

İlk uçağa binişim 1998 yılındaydı. O dönemde havaalanlarına gitmek bile (HAVAŞ hariç) mümkün değildi ve taksi ile havaalnına gidilip uçaklara öyle biniliyordu. Ben o tarihlerde henüz öğrenciydim ve bundan dolayı HAVAŞ'ı tercih etmiştim ama o yıllarda uçak gereçkten çok lüks bir ulaşım aracıydı.

Rekabetin artması ve havaalanlarının çoğalmasıyla birlikte yolculuklarda uçak kullanımı her geçen gün artı ve artmaya da devam ediyor. 

Kendisine halkın havayolu şirketi diyen AnadoluJet, sunduğu ekonomik uçuş fırsatlarıyla yolcularından büyük bir takdir kazanıyor. AnadoluJet bu bağlamda bu kışa özel “Yüzde 50 Erken Rezervasyon Kampanyası” düzenlediğini duyurdu. 

1410778968_anadolujetpindirimkampanyagorseli15092014.jpg

15 - 18 Eylül 2014 tarihleri arasında sadece online kanallar üzerinden alınacak biletlerde yüzde 50 indirim imkanı sunacak olan AnadoluJet'in Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenler kampanyaya; www.anadolujet.com adresi, AnadoluJet sosyal medya hesapları ve bazı web sitelerinde yapılacak özel kampanya duyurularında kullanılan promosyon kodu ile katılabilecek.

 

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.