1. Crykonezi - Soğukluk Kontrol Etme:
Soğukluğu kontrol etme yeteneğidir. Şu şekilde açıklayabiliriz; mekan veya nesnede ki moleküllerin hızı yavaşladıkça soğuma ve donma işlemi meydana gelir. Yani bu yeteneğe sahip kişiler gazı soğutabilir ve sıvı-katı hale getirebilir. Mekanda ki soğukluğu kontrol edebilir.

2. Pyrokinezi - Ateşi Kontrol Etme:
Ateş elementini kontrol etme yeteneğidir. Nadir rastlanan tehlikeli yeteneklerden birisidir. Tam bir kontrol ister, bilinçsiz kontrol ciddi olumsuz sonuçlara yol açabilir. Tarihte çeşitli olumsuz pyrokinezi vakaları mevcuttur.

3. Levitasyon - Yerçekimini Kontrol Etme:
Yerçekimine etki etme ve onu kontrol etme yeteneğidir. Bu yeteneğe sahip kişiler adeta yerçekimi yasasının etkisiz hale gelmesini sağlayarak bir nesne veya canlının havalanmasını, uçmasını sağlayabilirler.

4. Umbrakinezi - Gölge Kontrol Etme:
Gölgeleri kontrol etme, nadir rastlanılan yeteneklerden birisidir. Bu yeteneğe sahip bir kişi gölgelere şekil verebilir, onları istediği şekilde kontrol edebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.