Güncel

Bilişim Profesyonelleri Semineri başlıyor!

Bu yıl da birbirinden değerli konuşmacılarla bilişimin nabzı tutulacak!

Bilişim Profesyonelleri Semineri başlıyor!

Bu yıl Bilişim Profesyonelleri Semineri (ITP’12) 18-21 Ekim Tarihlerin de Bodrum Xanadu Otel de gerçekleştirilecek. Bilişim Sektörünün can alıcı konularının uzmanlarınca irdelendiği ve sektörün en etkin kurum ve kuruluşlarınca desteklenen bu büyük buluşma Bilişim Sektörü açısından 2012 yılına veda 2013 yılı içinse bir strateji belirleme buluşması olacağına inanılıyor.

1349858955_banner4.jpg
Seminerde ana temanın ‘İş Zekası’ ‘Business Intelligence’ olarak belirlenmesinin önemli bir nedeni bulunuyor. Kamu’da ve Özel Sektörde biriken büyük veri kurumların karar destek sistemlerini daha etkin kullanmasına olanak sağlamakta. Seminerde, bu yıl ‘büyük veriyi büyük işe dönüştürmekten’ ‘veri madenciliğine’ oradan ‘kara destek sistemlerinin performansına’ kadar çok geniş bir yelpazede oluşan iş zekası konuları ayrıntılı bir biçimde ele alınmış olacak.

Bu yıl etkinliğe yaklaşık 300 Bilişim Uzmanı ve Üst Düzey Yöneticisinin katılımı bekleniyor. Seminerle ilgili online kayıt ve daha fazlası için sayfayı ziyaret ediniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.