Güncel

Bilişim Zirvesi 2013 başlıyor!

ICT Summit Now Bilişim Zirvesi ’13’ün gün sponsoru Samsung Electronics Türkiye oldu.

Bilişim Zirvesi 2013 başlıyor!

ICT Summit NOW / Bilişim Zirvesi’13, Türkiye ve büyük bir coğrafyanın, alanında lider bilgi, iletişim, eğitim etkinliğidir. İş ve bilişim dünyasının nabzını tutan, çok boyutlu, fark yaratan içeriği ile prestijli konumda olan Zirve bu yıl asgari üç kıtadan 5 bini aşkın ulusal ve uluslar arası iş ve bilişim profesyonelini bir araya getirerek bilgi ve işbirliği olanaklarını geliştiriyor.
Katılımcılara; keynote konuşmacıları, konferansları, forumları, uygulama seminerleri, etkin uygulama ve gösteri alanları, eşleştirme toplantıları, sosyal etkinlikleriyle zengin ve benzersiz bir deneyim sunuyor.

1380013331_2409201301545679432173.jpg

24-26 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ICT Summit Now Bilişim Zirvesi ’13’ün gün sponsoru Samsung Electronics Türkiye oldu. Bilişim Zirvesi bu yıl, Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak,

Zirve bu yıl adını değiştirdi ve “NOW” (New Old World) adı ile karşımıza çıktı. Bu yıl yapılacak olan Zirve’nin teması ise “Daha hiçbir şey görmediniz!” oldu.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuyla zirveyle ilgili açıklamasında; “ICT Bilişim Zirvesi, her yıl yalnızca bilişim dünyasının nabzını tutmakla kalmıyor, aynı zamanda sektörün en vizyoner düşüncelerine de ev sahipliği yapıyor. Topluma değer katma prensibiyle faaliyet gösteren Samsung olarak; ‘akıllı şehir’ oturumu kapsamında, geleceğin şehir planlama metotlarını ve yenilikçi teknolojik çözümleri paylaşacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Zirve’de konuşma yapacak olan Samsung Electronics SDS, Global İş Birimi Başkan Yardımcısı Jack Kim, “Geleceğin Akıllı Şehrine Yeni Bir Yaklaşım” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.

Yorumlar
Misafir
Gakko Bilişim Zirvesi 2013 ün hayırlı olmasını diler.. ★G@kko★
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.