Güncel

Bilkom, Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye Şampiyonu oldu

Bilkom, Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından biri olan ve ‘İş dünyasının Oscarı’ kabul edilen Avrupa İş Ödülleri’nde (EBA), ‘Kişisel Gelişim ve Çalışma Ortamı’ kategorisinde Türkiye adına Türkiye Şampiyonu’ ilan edildi.


Büyük önem verdiği dijital dönüşüm projelerinden ‘Virtual Workplace (Sanal İşyeri)’ ile bu başarıyı elde eden Bilkom, 33 ülkeden 363 şirket arasına girerken, bu kategoride Avrupalı rakipleriyle yarışmaya hak kazanan tek Türk şirketi oldu.

Bilkom, Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye Şampiyonu oldu

Bilkom, Varşova’daki finalde ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek Avrupa Şampiyonu olabilmek için, yapılacak halk oylamasında Türkiye’nin desteğini bekliyor.

“Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu” vizyonuyla faaliyet gösteren Bilkom, Avrupa’nın en büyük kurumsal yarışması olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards – EBA) ‘Kişisel Gelişim ve Çalışma Ortamı’ kategorisinde Türkiye adına ‘Ulusal Şampiyon’ ilan edildi. Avrupa İş Ödülleri'nin kazananları, 50 kişilik seçkin bir jüri tarafından yapılacak değerlendirme ve halk oylaması sonucunda 4 Aralık’ta Varşova'da düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Avrupa kurumsal camiasında işletme mükemmelliğini ve en iyi uygulamaları teşvik etmek amacıyla bu yıl 12'ncisi gerçekleştirilen Avrupa İş Ödülleri’nde, Bilkom, 33 ülkeden 120 bini aşkın şirket arasından yarışmanın ikinci turuna katılmaya hak kazandı. Büyük önem verdiği dijital dönüşüm projelerinden ‘Virtual Workplace (Sanal İşyeri)’ ile bu başarıyı elde eden Bilkom, bu kategoride Avrupalı rakipleriyle yarışmaya hak kazanan tek Türk şirketi oldu.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, Bilkom’un ‘Ulusal Şampiyon’ seçilmesinden büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, “Avrupa’nın en dinamik şirketlerinin vitrini olarak kabul edilen bu seçkin organizasyondaki başarımız, insanı odak noktasına alan dijital dönüşüm çalışmalarında ne kadar doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi… Şimdi sabırsızlıkla bir sonraki aşamayı bekliyoruz” dedi.

Avrupa Şampiyonu olmak için yarışacak

Ulusal Şampiyon unvanına hak kazanan Bilkom’un yarışmanın ikinci aşaması olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu, 19 Eylül’de yarışmanın internet sitesinde yerini aldı. Bilkom’u desteklemek isteyenler, yarşmanın sitesinden videoyu izleyebilecek ve ardından oy verme işlemini gerçekleştirebilecekler. 26 Kasım’a kadar devam edecek halk oylamasında 1 elektronik posta adresinden sadece 1 kez oy kullanılabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.