Bill Gates hakkında bilinmeyenler - Page 1

Eşiyle aralarında 9 yaş fark olan Melinda Gates 50 yaşında. Çiftin 18 yaşında Jennifer, 15 yaşında Rory ve 12 yaşında Phobe isimli 3 çocuğu bulunuyor.

Bill Gates hakkında bilinmeyenler - Page 2

Genelde hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı seven çift beraber kurdukları Bill ve Melinda Gates Vakfı’yla yaptıkları çalışmalarla objektiflere yansıyor. Çiftin ceplerinden ödedikleri 19 milyar dolar ile kurdukları vakıf, aids, hiv, çocuk felci ve fakirlikle mücadele konularında çalışmalar yapıyor.

Bill Gates hakkında bilinmeyenler - Page 3

Washington’daki evlerinde ise 15 yıldır kendileriyle beraber olan bir çift yardımcıları ile beraber yaşıyor. Ancak Bill Gates her işi yardımcılardan bekleyen birisi değil. Bulaşıkları yıkamaktan keyif alan sabahları kahvaltı masasını kuran bir adam.

Bill Gates hakkında bilinmeyenler - Page 4

Ekonomi ve Bilgisayar Bilimleri mezunu olan Melinda Bill ile tanışma hikayelerinin de ilginç olduğunu söyledi. "Bir gün Microsoft’un otoparkında karşılaştık ve kısa bir sohbet etme şansımız oldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.