Güncel

Bill Gates'in kızı çip takma olayı ile dalga geçti!

Koronavirüs aşısı ile çip takacaklar olayına Bill Gates'in kızı Jennifer Gates açıklık getirdi. Jennifer Gates komplo teorileri ile dalga geçti.

Bill Gates'in kızı çip takma olayı ile dalga geçti!

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını nihayet aşının çıkması ile kabus olmaktan çıkacak gibi görünüyor. Uzun bir süreçten geçen dünya, virüs yetmezmiş gibi komplo teorileri ile de çalkalanmıştı. Komplo teoriciler, Bill Gates'in başka hiçbir işi yokmuş gibi koronavirüs aşısı ile insanlara çip takacağını iddia etmişti. Aşı karşıtı insanların ortaya attığı kaynağı ve doğruluğu belli olmayan bu iddia için Bill Gates'in kızı Jennifer Gates'ten tokat gibi cevap geldi.

Bill Gates'in kızı Jennifer Gates, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile komplo teoricileri ile dalga geçti.

Jennifer Gates; "SarsCOV2 varyantının ortaya çıkmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti ve artık bireyleri ve toplulukları korumaya yardımcı olmak için aşılar dahil daha fazla çözümümüz var. Hücrelerime bu virüse karşı koruyucu bir bağışıklık tepkisi oluşturmasını öğretmek için ilk mRNA dozumu alma ayrıcalığına sahip değilim. Tıp öğrencisi ve hevesli bir doktor olarak, gelecekteki muayenehanem için bana koruma ve güvenlik sağlayacağı için minnettarım. Herkesi daha fazla okumaya ve size seçenek sunulduğunda bunu kendiniz ve aileniz için güçlü bir şekilde düşünmeye davet ediyorum. Ne kadar çok insan aşılanırsa, topluluklarımız herkes için o kadar güvenli olur. Modern tıpta bu başarıyı mümkün kılan doktorlara, bilim adamlarına, halk sağlığı uzmanlarına, eczacılara ve daha pek çok kişiye şükranlarımı sunarım. Sağlık çalışanlarımız olabildiğince çok hayatı kurtarmak için yorulmadan çalışıyorlar ve bu aşı sadece başarı yeteneklerini artıracak. Not: İkinci dozumu aldıktan sonra hala maskemi takıyor olacağım. Aşı ile ne yazık ki dahi babamı beynime entegre etmedi, tabi mRNA’nın böyle bir gücü olsaydı." ifadesini kullandı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jennifer Gates (@jenniferkgates)'in paylaştığı bir gönderi

Babasının kendisine çip takmadığını belirten Jennifer Gates böylelikle komplo teoriciler ile dalga geçmiş oldu. Mevcut nano teknolojiler bile böyle bir şeyin olmasını sağlayamaz. Yani hiç kimse sıvı olarak size çip takamaz. Ayrıca koldan yapılan bir aşı direkt olarak nöral bölüme etki edemez. Bu yüzden komplo teorilerine inanmaktan vazgeçin ve aşınızı vurulun.

Aşı vuruldum kurtuldum diye bir olay da yok. Aşı olsanız bile maskenizi sağlığınız için takmanız gerektiğini belirtelim.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
Herkese mikroçip hayatı kolaylaştıran özellik ancak işkence bile yapılabilir işte hayatı zorlaştıran özelliğini de hissedersiniz...
Cevapla
yakup
nano teknoloji ile üretilen çip iğne ucundan daha ufak aşının içine koyarlarsa ruhunuz duymaz billgates tabiki de diyecek çipli aşı yok öyle çip yok diye güldürmeyin bizi koscoca bilgate nano teknolji ile çip üretemezmi üretir aşıyada koyar kızıda babasını destekler çip olayına dalga geçer binevi insanları uyutma yapıyorlar bırakın bu oyunları açıkca söyleseler ya insanları neden dalga geçiyorsunuz bırakın bu oyunları uyutmaları dürüstçe söyleyin
Cevapla
Semra
Insanların tedirgin olması doğal tabiki kızıda babasının yanında duracak güzel bir şey hayırlı evlat
Cevapla
Semra
Akıllıca düşünmek gerekir . Sonuçta insan hayatı söz konusu aşılamanın mutlak olması gerekir bir türk olarak yerli ve miil aşımızın olmasını yürekten istiyorum olmasada yine aşı olurum
Cevapla
yakup
tabiki dalga geçiçek koskoca bilgatesin kızı babasını desteklicek aşılarda çip varmı diyecek su uyur düşman uyumaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.