Güncel

Bilmök 2013 başladı! Canlı izleyin

9.'su düzenlenen BİLMÖK 2013 yani Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi başladı.

Bilmök 2013 başladı! Canlı izleyin

Son zamanlarda ülkemizde gerçekleştirilen pek çok bilişim ve teknoloji dünyası etkinliğinin hem sektörün hem de eğitim kurumlarının gelişmesine büyük katkılarda bulunuyor. Bu alanda gerçekleştirilen en büyük organizasyonlardan bir tanesi de Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Kulübü (KOUBK) tarafından 9.'su düzenlenen BİLMÖK 2013 yani Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi oluyor.

Bugün bu kongre başladı ve BİLMÖK 2013'ün 83 üniversitede yer alan tam 25.000 öğrenci tarafından canlı olarak takip edilmesi bekleniyor. Ayrıca yaklaşık olarak 1200 kişinin kongreye birebir katılım gösterecek.

Buraya tıklayarak canlı yayını izleyebilirsiniz

BİLMÖK Nedir?

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi her yıl farklı bir üniversitenin bilgisayar mühendisliği bölümü ve/veya ilgili kulübü tarafından organize edilir. BİLMÖK, bilgisayar mühendisleri arasındaki etkileşimi ve iletişimi arttırarak onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, ülkenin bilişim alanındaki yönelimlerini belirlemek ve bu alanda gelişimine destek vermek amacıyla düzenlenen mesleki ve sosyal toplantıdır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.