Güncel

Binance Türkiye'de işe alımlara başladı!

Dünyanın en güvenilir kripto para platformlarından olan Binance şimdi Türkiye'de işe alımlara başladı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Binance Türkiye'de işe alımlara başladı!

Dünyanın en büyük kripto para platformu Binance şu anda Türkiye'de iş ilanları oluşturdu. Binance iş platformu LinkedIn üzerinden Türkiye operasyonları için yeni ilanlar oluşturdu. 

Kripto para camiasında uzun süredir çalkantılar söz konusu. Amerikan Merkez Bankası FED'in faiz artırımının ardından kripto para fiyatlarında ciddi çalkantılar söz konusu oldu. Öncü kripto para birimi Bitcoin geçtiğimiz yıl rekor seviyelere yükselmişken bu yıl ciddi düşüşlere şahit oldu. 

Binance Türkiye'de işe alımlara başladı!

binance işe alım

Özellikle artan kripto para hırsızlıkları da göz önüne alınırsa güvenilir bir platform bulmak eskisinden de önemli bir hale geldi diyebiliriz. Bu kapsamda Binance de en güvenilir kaynaklardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak Çin’de kurulan Binance’in bir Türkiye şubesi de var.

Dünyanın en büyük iş platformu olan LinkedIn’de Binance Türkiye, yeni pozisyonlar için iş ilanları oluşturmuş durumda. Oluşturulan iş ilanlarının başında Operasyon Şefi (Müdürü) pozisyonu yer alıyor. Diğer operasyonlar ise şu şekilde: Operasyon Şefi, Performans Pazarlama Müdürü, Uyum Analisti, Bilgi Teknolojileri Operasyonları Analisti, Peer-to-Peer Araştırma Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı, İşe Alım Uzmanı, Ürün ve Operasyonlar Stajyeri, Türkçe/İngilizce Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Almanca/İngilizce Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Senior Java Back-end Geliştiricisi. Eğer siz de ilgileniyorsanız LinkedIn üzerinden bu pozisyonlara başvurabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.