Güncel

Bing, yılın en çok beğenilen duvar kağıtlarını topladı!

İşte tüm dünyada yılın en çok beğenilen duvar kağıtları!


Her gün aktif olarak milyarlarca kişinin kullandığı arama motorları, yenilenmeye devam ediyor. Pazardaki pastanın en büyük payını elinde bulunduran Google'ın yanında Microsoft'un yıllar önce istikrarlı bir yol çizdiği Bing arama motoru yer alıyor. Kurucusu ve şirketine çok büyük ilkler yaşatamasa da Bing, sabit çizgisini bozmadan bazı kitleler tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Çok büyük bir kullanım alanına sahip olamasa da Bing, sunduğu geniş hizmet yelpazesiyle yaşamını sürdürmeye devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Bing, 2013 yılı içerisinde ana sayfasında kullandığı yüzlerce duvar kağıdından en iyilerini biraraya getirip kullanıcılara sundu.  

1387806647_bing-landscape-wallpaper-845-2.jpg

Bing 2013Duvarkağıdı ve Ekran Koruyucu Paketi olarak da adlandırabileceğimiz paket, Microsoft Windows Download Merkezi'nden indirilmeye sunuldu. 130MB boyutunda olan paket kullanıcıların büyük beğenisini topladı. Dileyen kullanıcılarımız paketi hemen buradan ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.