Bir haftada %80'in üzerinde değer kazanan Filecoin düşüşe mi geçti?

Yatırımcıların ilgisi FIL'e döndüğü için Filecoin bir haftada %80'in üzerinde yükselmişti. Ancak son 24 saat içinde hızlı düşüşe geçti!

Bir haftada %80'in üzerinde değer kazanan Filecoin düşüşe mi geçti?

Filecoin (FIL), daha geniş kripto para piyasasındaki tırmanışa paralel olarak, geçen hafta sağlam kazançlar elde etti ve bu onu piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi sokarak,  son 7 gün içinde en çok kazanan yaptı. Peki Filecoin (FIL) için ralli durdu mu?

Bir haftada %80'in üzerinde değer kazanan Filecoin düşüşe mi geçti?

Filecoin'in fiyatında, son altı hafta içinde, tutarlı bir artış oldu. Bu da kripto paranın son 24 saatte %20,3 artışla 2,4 milyar dolarlık piyasa değeriyle mevcut fiyatı olan 10.04$'a ulaşmasına yol açtı.

Bir haftada %80'in üzerinde değer kazanan Filecoin düşüşe mi geçti? - Resim : 1

FIL konsolidasyon aşamasından çıkar. Kaynak: TradingView

Bu hızlı artış, alıcıların 6,3 dolar direnç seviyesinin altında gerçekleşen altı haftalık konsolidasyon döneminden çıkmasına yardımcı oldu. Ek olarak, artan yükseliş momentumu son zamanlarda 9.3 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı ve bu da boğaların başka bir tırmanışa hazırlandığını işaret ediyor gibiydi.

Ayrıca, FIL'in sosyal baskınlık göstergesi son birkaç günde önemli sıçramalar gördü. Bunun daha fazla riske yol açması ve diğer yatırımcıları çekmesi olasıdır. Fiyatının nispeten istikrarlı olması nedeniyle, güçlü bir fiyat pompasının sağlam bir göstergesi olarak görülüyordu.

Ancak Filecoin (FIL), bu içeriği hazırladığımız sıralarda -%17,38 değer kaybı ile 8,65 dolardan işlem görüyordu. Bu da Filecoin (FIL) yatırımcılarını tedirgin ettiğinden satışların devamını tetikleyebilir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.