Güncel

Bir Steve Jobs filmi: jOBS 2013 vizyona giriyor!

Ashton Kutcher'ın Steve Jobs'a hayat verdiği, jOBS 2013 filmi nihayet gösterime giriyor!

Bir Steve Jobs filmi: jOBS 2013 vizyona giriyor!

Geçtiğimiz yıl içinde haberleri sızdırılan ve çalışmalarına başlanan jOBS filmi için son hazırlıklar nihayet tamamlandı. Ashton Kutcher'in hayat verdiği Steve Jobs filmi için geri sayım başladı. 16 Ağustos'ta ABD ve Türkiye başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde eş zamanlı olarak gösterime girecek.

Özellikle Apple hayranlarının beklediği film, henüz gösterime girmeden büyük ilgi uyandırdı. Hatırlayacak olursanız Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in hayatını anlatan Social Network filmi de gişe rekorları kırarak legal ve illegal piyasada milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Aynı başarıyı göstermesi beklenen jOBS filmi için son rutüşlar tamamlandı.

1376297396_jobs-wozniak-film-180113.jpg

Teknoloji mucidi olarak anılan 2011 yılında hayatını kaybeden Steve Jobs’un hayalleri, hayallerine kavuşması ve her şeyini kaybetse bile yılmadan nasıl devam ettiğini anlatan filmin başrollerinde Ashton Kutcher, Josh Gad (WOZniak) gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Yönetmenliğini Joshua Michael Stern’in üstlenirken senaryosunu ise Matt Whiteley kaleme aldı.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri fragmanımızla başbaşa bırakalım;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.