Bir Zamanlar Deli gibi Kullandığımız Programlar - Page 1

1. Winamp:
Winamp, bilgisayarımızı müzik canavarına döndürmemiz için kullandığımız güzel bir programdı. Bilgisayar formatlatırken, winamp yükle diye bastıra bastıra söylerdik. Bilgisayar media player ile gelmesine rağmen, özellikle bunu yüklerdik.

Bir Zamanlar Deli gibi Kullandığımız Programlar - Page 2

2. Microsoft Movie Maker:
Hepimiz resimlerimizi müzik eşliğinde slayt yapmayı bu program ile öğrendik. Kendini geliştirenler farklı programlar keşvederek daha iyi slaytlar hazırlamayı öğrendi ve movie maker rafa kalktı.

Bir Zamanlar Deli gibi Kullandığımız Programlar - Page 3

3. Nero Express:
Bir zamanlar Nero vardı. Gerçi halen var. CD yazıcılarının ilk çıktığı sırallarda, cd writer room'lu bilgisayarlar en iyi bilgisayarlar arasındaydı. Arkadaşımızdan MP3 doldurmasını isterdik. Şimdi yine var. Fakat eskisi kadar çok kullanıldığını zannetmiyorum. Şimdilerde yerini USB'ler aldı.

Bir Zamanlar Deli gibi Kullandığımız Programlar - Page 4

4. MSN Messenger:
Bir zamanlar MSN ile sosyalleşirdik. Nereye gitsek, kimi tanısak MSN adresin var mı? derdik. O zamanlar Facebook, Twitter gibi sosyal platformlar fazla yaygın değildi. Bilgisayarı açar açmaz MSN'yi açar kimler online diye bakardık.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.