Güncel

Birbirinden Romantik Sevgiliye Hediye Çeşitleri Muhiku’da!

Romantizm sizin için olmazsa olmaz mı? Bizce de romantizm her ilişkide olmalı. Kimi zaman romantik bir şiirin dörtlüğü ile kimi zaman sevgiliye ufak bir sürprizle romantizmi yakalayabilirsiniz.

Birbirinden Romantik Sevgiliye Hediye Çeşitleri Muhiku’da!

Şiir işini kolayca halledebilirsiniz fakat hediye işi biraz meşakkatli. Çünkü üzerine uzun uzun düşünmek gerekir. Diğer taraftan hediyenin klişelikten ve yapmacık romantizmden olabildiğince sıyrılmış olması lazım.

O zaman yenilikçi fakat bir ucuyla da aşka dokunan romantik sevgiliye hediye seçeneklerini nereden bulacağız?

Elbette yenilikçi hediyelerin en gözde ismi Muhiku’da! Muhiku, genç ve dinamik ekibiyle yeniliğin peşini bırakmıyor. Dünyadaki ve Türkiye’deki trendleri yakından takip ediyor ve bu trendler doğrultusunda farklı kategorilerde hediye kutuları tasarlıyor.

Bu kategorilerden biri de sevgiliye hediye. Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonu hediye piyasasındaki diğer hediyelere göre çok daha çekici ve özel. Tasarımıyla ve içeriğiyle diğer hediyelerin arasında hemen göze çarpıyor.

Muhiku’nun sevgiliye hediye seçenekleri içinde yer alan birkaç hediye kutusuna göz atalım. Böylelikle Muhiku’nun sevgiliye hediye seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Size önerdiğimiz hediyeler dışında pek çok hediye seçeneği olduğunu unutmayın! Daha fazla sevgiliye hediye seçeneği için Muhiku’nun fırsatlarla dolu yenilikçi hediye dünyasına göz atın!

Aşkın Renkleri Hediye Kutusu

Aşkın en romantik tonlarıyla tasarlanan Aşkın Renkleri Hediye Kutusu göz alıcı hediye seçeneklerinden biri. Hayatın içinden seçilen her bir parça romantik bir dokunuşla tekrar canlanmış. Böylelikle Muhiku ortaya oldukça işlevsel ve romantik bir hediye kutusu çıkarmış.

Aşkın Renkleri Hediye Kutusu içeriğinde;

 • Kenya AA kahvesi, 
 • İran’ın Hibiskus çayı, 
 • İki adet Melodi kalpli sütlü fıstıklı çikolata, 
 • Kalpli dekoratif mum,
 • Pomellos’un Jamaika Gülü & Beyaz Frangipani kolonya, 
 • Siyah seramik kupa,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Sevgi dünyayı güzelleştiren yegane duygulardan biri ve bu muhteşem duygu ancak paylaştıkça çoğalır. Eğer romantik bir hediye istiyorsanız da hediyenizin her bi detayında sevginizi hissettirmelisiniz. Muhiku’nun Sevgini Paylaş Hediye Kutusu duyduğunuz sevgiyi paylaşmanın en özel yollarından biri.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içeriğinde; 

 • El Salvador Veracruz Kahvesi,
 • Kenya AA Kahvesi, 
 • İki adet siyah seramik kupa, 
 • İki adet Melodi kalpli sütlü fıstıklı çikolata, 
 • Kırmızı kalpli mum,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

All We Need is Love Hediye Kutusu

Eğer iki insan birbirini yürekten seviyorsa üstesinden gelemeyecekleri tek bir şey yok. Hayata karşı daha güçlü olmalarının önünde hiçbir engel kalmaz. Çünkü aşk insana cesaret, sevilmek ise güç verir.

All We Need is Love Hediye Kutusu’nun verdiği mesaj da tam olarak bu. İhtiyacımız olan tek şeyin sevgi olduğunu anladığımız zaman hayata karşı çok daha pozitif ve güçlü olabiliriz.

Siz de bu hediye kutusu ile sevgilinize hem romantik bir sürpriz yapabilir hem de sevginizin her şeyden güçlü olduğunu gösterebilirsiniz.

All We Need is Love Hediye Kutusu içeriğinde;

 • Kenya AA kahvesi, 
 • İngilizlere özgü lezzet Lady Grey çayı, 
 • Love tasarımlı porselen kupa,
 • İkili Melodi kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Yade sandal kokulu aromaterapi mum,
 • Paşabahçe kalem kolonya,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

İşte, Muhiku’nun yenilikçi hediye anlayışıyla tasarladığı sevgiliye hediye seçenekleri bu şekilde. Siz de bu ve bunun gibi daha pek çok hediye seçeneği için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

Kutlamalara Anlam Katacak Doğum Günü Hediyesi Muhiku’da!

Hiçbir anlam ifade etmeyen, altı boş doğum günü hediyesi seçenekleri sizi de fazlasıyla sıkmadı mı? Artık sevdiklerimize daha anlamlı ve dopdolu hediyelerle sürpriz yapma zamanı. 

Muhiku’nun doğum günü hediyesi koleksiyonu içinde hem anlamlı hem de oldukça işlevsel pek çok hediye seçeneği var. Sevdiklerimizin gelişimlerine ve sosyal yaşantısına destek sunan bu hediye seçenekleri çok daha merak ve heyecan uyandırıcı.

Muhiku’nun doğum günü hediyesi koleksiyonunda yer alan kutular birden fazla hediyeliğin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Her bir hediye kutusunda farklı parçalar yer alıyor. Bu hediyelikler belli bir uyumla hediye kutusuna dahil ediliyorlar.

Kısacası Muhiku her kategoride olduğu gibi doğum günü hediyesi kategorisinde de özenle çalışmaya ve tasarlamaya devam ediyor. Bu doğrultuda karşımıza farklı hediye seçenekleri sunuyor.

Kimi doğum günü hediyesi ile sevdiklerimize kendilerine ayıramadıkları zamanı tasarlayabilir ve onların hem zihinsel hem de bedensel anlamda rahatlamalarını sağlayabilirsiniz.

Muhiku’nun yaratıcı doğum günü hediye kutuları ile ona bambaşka bir diyarın kapısını açabilirsiniz. İçinde yöresel aromaların, farklı tatların ve bambaşka yaşamların yer aldığı hediye kutusu ile onu büyüleyici bir yolculuğa çıkarabilirsiniz.

Kısacası Muhiku ile sevdiklerinize yalnızca bir doğum günü hediyesi armağan etmiyorsunuz. Onlara bir ömür unutamayacağı keşif ve deneyim odaklı bir hediye armağan ediyorsunuz.

Muhiku ile Sürprizin Aynı Gün Adreste! 

Sürpriz vaktinde yapıldığı zaman anlam kazanır. Elbette aksaklıklar olabilir ve yapacağımız sürpriz gecikebilir. Bu sürprizin değerinden bir şey kaybettirmez. Fakat vaktinde yapılan sürprizler çok daha etkileyici ve heyecan vericidir.

Muhiku da bunun bilincinde olan bir hediye firması. Muhiku, sevdiklerimize yapacağımız sürprizlerin aynı gün gerçekleşmesi için elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Bunun için de aynı gün ücretsiz teslimat seçeneğiyle bize inanılmaz bir fırsat sunuyor. Yanlış okumadınız, evet aynı gün ücretsiz teslimat!

Muhiku aynı gün ücretsiz teslimat seçeneğiyle hem sevdiklerimize gün içinde istediğimiz sürprizi yapabiliyoruz hem de bu hizmet karşılığında herhangi bir bedel ödemiyoruz. Üstelik siparişimiz özel kurye ile adrese teslim ediliyor. Tabii bu fırsattan faydalanmak için belli koşulların sağlanması gerekiyor.

 • Muhiku aynı gün ücretsiz teslimat seçeneğiyle yalnızca İstanbul içinde yaşayanlara hizmet sunabiliyor.
 • Bu fırsattan ücretsiz faydalanmak için sepet tutarınızın 69 TL üzeri olması gerekiyor.
 • Siparişinizin aynı gün teslim edilmesi için siparişinizi saat 12.00’a kadar oluşturmanız gerekiyor.

Muhiku İstanbul sınırları dışındaki tüm illere ise Türkiye’nin en hızlı kargosuyla teslimat yapıyor. Muhiku ücretsiz kargo fırsatıyla Türkiye’nin diğer illerinde yaşayan müşterilerinin de yüzünü güldürüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.