Güncel

BiTaksi taksimetre aç gel uygulaması tepki topladı

BiTaksi "taksimetre aç gel" uygulamasını sunarak fazlasıyla tepki topladı. Yoğun saatlerde taksi bulmanıza yarayacak olan uygulama tepki çekiyor.

BiTaksi taksimetre aç gel uygulaması tepki topladı

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren taksi çağırma uygulaması BiTaksi yeni bir özellik eklediğini duyurdu. Ancak bu özellik sosyal medyada kullanıcılar tarafından tepki topladı. Uygulama Kullanım Koşulları’nı “Taksimetre Aç-Gel” özelliği ile güncelledi. Yeni özellik, ”Özellikle yoğun saatlerde birkaç lira farkla sana taksi bulmamız kolaylaşacak” ifadeleriyle duyuruldu.

BiTaksi taksimetre aç gel uygulaması tepki topladı

bitaksi

İstanbul'da bir süredir vatandaşlar taksi bulmakla ilgili bazı sorunlar yaşıyor. Özellikle yoğun saatlerde taksi bulmanın iyice zorlaşması alternatif bazı yöntemleri beraberinde getirdi. Özellikle büyükşehirlerde yoğun saatlerde taksi bulamama sorunu için ilginç bir çözüm geliştirildi. İstanbul’un yanısıra Ankara’da da hizmet veren taksi çağırma uygulaması BiTaksi, Kullanım Koşulları’nda değişikliğe gitti. Güncellenen uygulamaya, “Taksimetre Aç-Gel” özelliği eklendi.

Bu özellik ile taksi sürücüleri kullanıcılara taksimetre açıp gelebilecek. BiTaksi bu yeni özelliği, ”Özellikle yoğun saatlerde birkaç lira farkla sana taksi bulmamız kolaylaşacak” ifadeleriyle duyurdu. Taksimetresini açarak gelen taksici böylece daha fazla para kazanmış olacak, yoğun saatte taksi arayan kişi de bunu göze alarak taksi çağıracak. Söz konusu özellik her ne kadar tüm problemlere çözüm getiriyor gibi görünse de bazı kullanıcılar tarafından fazlasıyla tepki topladı. 

Yorumlar
karadavut
Martı dan örnek alıp, rezervasyon özelliği eklenebilir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.