Güncel

Bitcoin, aylık grafikte 'makro yükseliş düzeni' sergiliyor. Bu ne demek?

Bitcoin, aylık grafikte 'makro yükseliş düzeni' sergiliyor. Peki bu ne anlama geliyor?

Bitcoin, aylık grafikte 'makro yükseliş düzeni' sergiliyor. Bu ne demek?

Kripto para piyasası ve Bitcoin ( BTC ) tarafından yılın dönüşünden bu yana kaydedilen rallinin yavaşlıyor olmasına rağmen, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, aylık grafiğinde yükseliş eğilimi gösteriyor ve bu da ilk kripto para birimi için parlak bir geleceğe işaret ediyor.

Bitcoin, aylık grafikte 'makro yükseliş düzeni' sergiliyor. Bu ne demek?

Tesadüf eseri, Bitcoin'in aylık tablosu şu anda bir 'makro yükseliş düzeni' gösteriyor.

Analiste göre, bu yükseliş düzeninde rol oynayan gözlemlenen faktörler arasında "bir talep bölgesi oluşturan iki fiyat ret seviyesi ( direnç ), bu da bir kırılma bölgesine dönüşür, kırılma, düşen takoz, kırılma bölgesinde fiyat reddi (destek), [ ve] aylık yükseliş mum patlaması.

Bitcoin, aylık grafikte 'makro yükseliş düzeni' sergiliyor. Bu ne demek? - Resim : 1

Bitcoin aylık mum grafiği analizi ve tahmini. Kaynak: Tüccar Tardigrade

Özellikle, Trader Tardigrade'nin tahminleri, dijital varlığın önümüzdeki birkaç yıl içinde, "belki 2025"te 100.000 dolara ulaşacağını öngören Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone'unkiler de dahil olmak üzere, Bitcoin'in geleceği için yükseliş beklentileriyle uyumlu.

TradingShot ayrıca, Bitcoin'in geometrik bir döngü grafiği paterni başlattığını ve bu yıl şimdiye kadar kripto ve temsili madeni paranın dört kez "ölü" olarak ilan edilmesine rağmen, aynı zaman diliminde 150.000 dolara kadar yükselebileceğini öne sürdü.

Bitcoin fiyat analizi

Mevcut durumda, Bitcoin şu anda 23.819 $'dan el değiştiriyor, bu da günlük %3,07'lik bir artışı ve bir önceki haftaya göre %2,75'lik bir artışı temsil ediyor ve aylık grafikte %42,85'lik bir büyüme sağlıyor.

Bitcoin, aylık grafikte 'makro yükseliş düzeni' sergiliyor. Bu ne demek? - Resim : 2

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

En çok satan kişisel finans kitabı " Rich Dad Poor Dad " ın yazarı Robert Kiyosaki, son kripto rallisinin itici gücü olarak ABD'nin azalan mali sağlığını gösterdi. Bu bağlamda ABD'deki orta sınıf giderek daha da fakirleşiyor ve Bitcoin gibi alternatif yatırım ürünleri arıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.