Güncel

Bitcoin boğaları güç mü kaybediyor?

BTC 25.000 doların üzerine çıkamadığı için Bitcoin boğaları güç kaybediyor gibi görünüyor!

Bitcoin boğaları güç mü kaybediyor?

Bitcoin ( BTC ), kritik 25.000 $ seviyesini geçici olarak test ettikten sonra, küçük satış baskısı yaşıyor ve daha fazla düşme olasılığı ile karşı karşıya.

Bitcoin boğaları güç mü kaybediyor?

17 Ağustos Çarşamba gününün erken işlem saatlerinde Bitcoin, son 24 saatte %1'in üzerinde bir düşüşle 23.600 $ olarak değerlendi ve boğaların etkinliği azalıyor gibi görünüyor.

Bitcoin boğaları güç mü kaybediyor? - Resim : 1

Bitcoin bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bitcoin, özellikle iki aylık bir rallide ancak 25.000 doların üzerinde kazanç elde etmek için yeterli desteğe sahip değil. Ne kadar satış baskısı olduğuna bağlı olarak, Bitcoin yükseliş trendinde hareket etmeye başlayabilir veya daha fazla düzeltme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir.

Bitcoin destek arıyor

Son fiyat hareketine dayanarak, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, varlığın ciddi bir ralli oluşturmadan önce hala bir destek seviyesi aradığını belirtti.

Poppe, 17 Ağustos'ta yayınlanan bir tweet'te Bitcoin'in fiyat hareketinin kısmen yaklaşmakta olan Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) tutanakları tarafından belirleneceğini şu sözlerle belirtti:

"Bu geceki FOMC tutanakları, durumun güvercin mi yoksa şahin mi olduğuna karar verecek. Hareketli piyasalar ve muhtemelen oradan, trendin devam edip etmeyeceğini göreceğiz”

Bitcoin boğaları güç mü kaybediyor? - Resim : 2

Bitcoin grafiği. Kaynak: FTX

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.