Bitcoin'in yatırımcılar için şu anda ne kadar çekici?

Uzman, 19 bin dolarlık Bitcoin'in yatırımcılar için 3.600 dolarlık S&P 500'den daha çekici olabileceğini söylüyor!

Bitcoin'in yatırımcılar için şu anda ne kadar çekici?

Hem Bitcoin ( BTC ) hem de borsa genel olarak bu yıl birlikte hareket etti , ancak hareketlerindeki daha yakın zamanda ortaya çıkan farklılık , kripto fiyatlarında potansiyel istikrar ve BTC'nin bir değer deposu ve belki de daha iyi bir değer deposu olarak kullanıldığı sorusunu ortaya çıkarıyor. genel olarak yatırım.

Bitcoin'in yatırımcılar için şu anda ne kadar çekici?

Bloomberg Intelligence Kıdemli Emtia Stratejisti Mike McGlone, hisse senetlerine karşı Bitcoin tartışmasına ilişkin görüşünü   paylaşmak için 20 Ekim'de Twitter'da yaptığı gibi benzer bir düşünce trenini takip ediyor gibi görünüyor.

McGlone, S&P 500 değer kaybetmeye devam ederken Bitcoin'in yaklaşık 19.000$'lık bir temel oluşturduğunu savunuyor ve hisse senedi fiyatlarındaki düşüşü neyin durduracağına dair bir soru ortaya koyuyor, “19.000$'lık Bitcoin 3.600 S&P 500'e Karşı avantaj kazanabilir.

McGlone'a göre, Bitcoin fiyatı hiçbir zaman 200 haftalık hareketli ortalamasından daha düşük olmadı, ancak mevcut fiyat 2020'nin ilk çeyreğinin sonunda olduğundan dört kat daha düşük, bu da devam eden bir boğanın göstergesi olabilir.

Belirtti:

“Grafiğimiz, Haziran ayında oradaki ilk işlemden bu yana kriptonun bu seviyenin hemen üzerinde konsolide olduğunu gösteriyor ve çoğu riskli varlık gibi, özellikle düşmeye devam ederse, hisse senetlerinde hareketlere tabi. Ekim ayının sonuna doğru kilit bir soru, azalan borsa dalgasını neyin durdurduğu ve bunun Fed olması muhtemel değil.”

Bitcoin'in yatırımcılar için şu anda ne kadar çekici? - Resim : 1

Hisse senetleri ve Bitcoin. Kaynak: Twitter

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.