Güncel

Blackberry bedava uygulama dağıtacak

Blackberry, servis kesintilerinde sabır gösteren kullanıcıları için bedava uygulama dağıtacak


Geçtiğimiz günlerde yaşanan servis kesintileri nedeniyle, sabır gösteren müşterilerine özür mahiyetinde toplam değeri 100 dolarldan fazla olan uygulamaları ücretsiz olarak sunacaklarını duyuran RIM şirketi, önümüzdeki haftalarda Blackberry App World' den kullanıcılara ücretsiz uygulamalar sunulacak ve müşterilerimiz bu hizmetten 31 Aralık 2011 tarihine kadar yararlanabileceklerini belirtti.

RIM Co-CEO' su Mike Lazaridis, global ağlarının 70 milyondan fazla BlackBerry müşterisinin iletişim ihtiyaçlarını desteklediğini belirterek "Müşterilerimizle aramızdaki ilişkiye büyük önem veriyoruz. Son 12 yıldır onların güvenini kazanmak için çok yoğun çalıştık. Kendimizi, müşterilerimizin bizden bugün ve gelecekteki beklentilerini ve yüksek standarttaki güvenilirliği sağlamaya adadık"açıklamasında bulundu.

BlackBerry kullanıcıları, 19 Ekim Çarşamba gününden itibaren ücretli uygulamaları dört haftalık bir süre içerisinde indirmeye başlayacaklar. Uygulamalar kullanıcılara belirli aralıklarda tek tek sunulacak.

Sunulacak bazı uygulamalar ise şöyle;

- SIMS 3 - Electronic Arts

- Bejeweled - Electronic Arts

- N.O.V.A. - Gameloft

- Texas Hold'em Poker 2 - Gameloft

- Bubble Bash 2 - Gameloft

- Photo Editor Ultimate - Ice Cold Apps

- DriveSafe.ly Pro - iSpeech.org

- iSpeech Translator Pro - iSpeech.org

- Drive Safe.ly Enterprise - iSpeech.org

- Nobex Radio Premium - Nobex

- Shazam Encore - Shazam

- Vlingo Plus: Virtual Assistant - Vlingo

Ayrıca kurumsal müşterilerde 1 ay süreyle teknik destek hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilecek. Eğer teknik destek hizmetlerinden zaten yararlanıyorsanız 1 ay daha ekleme yapılacak.

Gösterdikleri sabırdan dolayı müşterilerine teşekkür eden Lazaridis, müşterilerinden özür diledi ve böyle bir durumun bir daha yaşanmaması için var gücüyle çalıştıklarını belirtti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.