BlackBerry Q10'un gövdesi

Arka taraftaki gümüş çizginin alt tarafındaki kapağı aşağı sürükleyerek çıkarabiliyorsunuz. Böylece Q10'un 2.100mAh'lik piline, microSIM ve microSD portuna ulaşabiliyorsunuz. Q10'un 16GB'lık depolama alanını (cihazı açtığınızda size kalan alan 10.5GB) en fazla 32GB'lık bir microSD kartla genişletebilmeniz mümkün.

MicroSIM'e ulaşmak için pili kaldırmanız gerekse de microSD slotuna ulaşmak için pili kımıldatmanız gerekmiyor. Yani microSD kartınızı değiştirmek için pilinizi çıkartmak zorunda değilsiniz.

Q10'da yukarıya taşınmış olan kulaklık girişi, müzik dinlerken telefonunuzu cebinize koymanızı kolaylaştırıyor. Üst tarafta ortada bulunan güç düğmesi, Z10 ve 9900'deki ile aynı görünüyor ve bastığınızda hızla tepki veriyor. Düğmenin konumu, ona erişmenizi kolaylaştırıyor.

BlackBerry 10 cihazlarında çift port sunmaya devam eden BlackBerry, Q10'un solunda birer microUSB ve microHDMI slotu sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.