Güncel

Blockchain & Bitcoin konferansı Türkiye'de düzenleniyor

Blockchain ve Bitcoin hakkında düzenlenecek olan Blockchain & Bitcoin Conference Turkey etkinliği hakkındaki tüm detaylar haberimizde.


Blockchain & Bitcoin Conference Turkey etkinliğinin 1 Mart tarihinde İstanbul'da düzenleneceği açıldı. Blockchain teknolojisi ve şifreleme piyasasının aktif bir şekilde gelişmesinde büyük rol oynayan Türkiye'de bu etkinliğin düzenlenmesi büyük önem taşıyor.

Uluslararası çalışmaların sonuçlarına göre; Türkiye'de Bitcoin meraklılarının sayısı her geçen gün artıyor. Bitcoin'e ilgili olanlari bu etkinlik sayesinde yeni bilgiler edinebilir.

Konferansın organizatörü olan Smile-Expo, 2017 yılında tüm dünyada 11 başarılı Blockchain & Bitcoin Konferansı gerçekleştirdi.

Blockchain & Bitcoin Conference Turkey etkinliği; geliştiriciler, girişimciler, finansal uzmanlar, yatırımcılar, iş melekleri, avukatlar, güvenlik çözümleri sağlayıcıları, blockchain girişimcilerinin yanı sıra bankacılık ve finans kurumlarının temsilcileri, kredi şirketleri ve ödeme sistemleri için ideal bir ortak sunuyor.

Blockchain & Bitcoin Conference Turkey üç bölümden oluşuyor. Bunlar; Blockchain teknolojisi ve buna dayalı pratik çözümler, FinTech ve Blockchain ve ICO.

Fiyatlar hakkında daha fazla bilgiyi Blockchain & Bitcoin Konferansının Türkiye’deki resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.