BMW marka SUV araç neden alınmaz? İşte 10 neden! - Page 1

BMW markasını bilmeyen neredeyse yoktur, ama biz yine de BMW hakkında kısa bir bilgi verelim.


BMW, Bayerische Motoren Werke AG'nin kısaltmasıdır ve Münih, Almanya merkezli bir otomobil üreticisidir. 1916 yılında kurulan şirket, başlangıçta uçak motorları üretmekteydi. Daha sonra, 1928 yılında otomobil üretimine başladı ve bugün otomobil endüstrisinde önemli bir oyuncu haline geldi.


Özellikle de BMW SUV araçlar gerek tasarımları, gerek konforu gerek, gerek sürüş keyfi ile oldukça beğenilmektedir. Peki bu her zaman böyle midir?


İşte BMW marka SUV araç almamak için 10 neden!

BMW marka SUV araç neden alınmaz? İşte 10 neden! - Page 2

1- Yüksek fiyat


BMW SUV'ları genellikle yüksek fiyat etiketleri ile gelir, bu nedenle diğer SUV'larla karşılaştırıldığında daha pahalı olabilir.

BMW marka SUV araç neden alınmaz? İşte 10 neden! - Page 3

2- Yüksek bakım maliyetleri


BMW'lerin genellikle yüksek bakım maliyetleri vardır, bu da özellikle SUV modelleri için geçerlidir. Özellikle parça fiyatları daha yüksek olduğundan bakım ve tamir masrafları daha fazla olabilir.

BMW marka SUV araç neden alınmaz? İşte 10 neden! - Page 4

3- Yakıt verimliliği


BMW SUV'ları diğer markaların bazı SUV'larına göre daha az yakıt verimli olabilirler. Bu nedenle yakıt masrafları daha yüksek olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.