Güncel

Boğaz'da sinema şöleni “Gerçeğe Çağrı” ile devam ediyor!

“Kara Şövalye’nin Dönüşü” muhteşem oldu, sıra “Gerçeğe Çağrı”da


“gnçtrkcll 4. Açıkhava Sinema Festivali” kapsamında, Boğaz’ın en güzel mekanı Turkcell Kuruçeşme Arena’da, dün akşam “Kara Şövalye Yükseliyor” filminin gösterimi gerçekleşti. Biletleri geçtiğimiz hafta içinde tükenen filmi 3000 kişi izledi.  gnçtrkcll’lilerin sezonun en hit filmlerini “1 bilet alana 1 bilet hediye” kampanyasıyla sadece 12 TL ödeyerek arkadaşlarıyla seyredebildiği etkinliklerde, kurulan eğlence alanı da gnçtrkcll’lilere keyifli vakit geçirme olanağı sunuyor.

Turkcell’in İstanbul’un kültür-sanat hayatına kazandırdığı uluslararası eğlence mekanı Turkcell Kuruçeşme Arena’da, “4. gnçtrkcll Açıkhava Sinema Festivali” ile Boğaz’da açık hava sineması keyfi devam ediyor. Sinema geceleri dün gece gösterilen “Kara Şövalye Yükseliyor” filmi ile devam etti. Yoğun ilgi toplayan filmin biletleri, geçtiğimiz hafta içinde tükendi. Festivali takip edenler, Christopher Nolan imzalı Batman üçlemesinin gişe rekorları kıran ilk iki filmin ardından merakla beklenen destansı finaline tanıklık etme fırsatı buldular.

1344437328_gnctrkcll-9121.jpg

Festivalin bir sonraki filmi, 16 Ağustos Perşembe gecesi beyazperdeye yansıyacak olan “Gerçeğe Çağrı”. Len Wiseman'ın yönetmenliğinde çekilen bu heyecanlı, aksiyon, bilim-kurgu filminin oyuncu kadrosunda Colin Farrell, Kate Beckinsale Jessica Biel gibi oyuncular başı çekiyor. Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek gösterim için kapı açılış saati 19:00, film gösterimi saati ise 21:15.

gnçtrkcll Açıkhava Sinema Festivali, Vampir Avcısı (28 Ağustos) ile son bulacak.

Eğlence tüm mekana yayılıyor…

Festivalde gösterilen popüler filmlerin yanı sıra kurulan etkinlik alanı da iddialı. Sony Playstation alanı, Blackberry oyun standı, Sine-Foto köşesi, Müzik Koltuğu gibi eğlence noktaları katılımcılara eğlence ve sürpriz ödüller sunuyor. Gösterim akşamları kapılar 19.00’da açılacak ve 21.00 film başlangıç saatine kadar gençler alanda keyifli vakit geçiriyor.

1344437350_gnctrkcll-9193.jpg

gnçtrkcll’liler için 1 bilet alana1 bilet  hediye!

gnçtrkcll’in çok ilgi gören “1 bilet alana1 bilet  hediye” sinema kampanyası, gençlerden etkinlik temsilcisi Mehmet Ali’ye gelen istek ve öneriler üzerine kısa bir süre önce yeniden uzatılmıştı. gnçtrkcll’lilerin vizyon filmlerini Boğaz’ın en güzel manzarası eşliğinde izledikleri sinema gecelerinde de, “1 bilet alana 1 bilet hediye” kampanyası geçerli.

Saat 21.00’de başlayacak filmleri gnçtrkcll’liler 2 bilet için 12 TL; Turkcell aboneleri ise 1 bilet için 15 TL ödeyerek izleyebiliyor. Biletlerin tükenme ihtimaline karşı işini şansa bırakmak istemeyenler de Turkcell Mobil Ödeme seçeneğiyle biletlerini daha önceden alabiliyor. 2000 kişilik gösterimler için biletler, Turkcell Mobil Ödeme dışında Biletix ve Turkcell Kuruçeşme Arena gişelerden satın alınabiliyor.

Biletlerin gnçtrkcll avantajıyla ve Turkcell Mobil Ödeme ile almak isteyenler, filmin (gnçtrkcll.com sayfasında ya da afişlerde bulunabilecek) kodunu 2278’e gönderip gelen mesajı “EVET” yazarak onayladıklarında, kendilerine ulaşan şifre ile gişeden biletlerini alabiliyorlar. “Gerçeğe ÇAğrı” filminin biletini mobil ödeme ile almak isteyenlerin, BILET5  yazip 2278’’e atması yeterli.

Biletix veya Turkcell Kuruçeşme Arena Gişesi’nde ise SFR1 yazarak 2222’ye göndermek ve gelen şifreyi bileti alırken kullanmak yeterli oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.