Bir insan düşünün, tarihin en önemli gemi kazalarının üçünden de sağ olarak kurtulmayı başarmış olsun. Bahsettiğimiz gemiler de: RMS Olympic, RMS Titanic ve HMHS Britannica. Ne var ki Jessup bu üç gemiden canlı çıkmayı başarmış. Bu kadarını okuyunca onu şanslı bulabilirsiniz. Ancak bindiği üç geminin de battığını unutmayın!

Garip olaylar dizisi 2002 yılında Helsinki'nin 600 kilometre kuzeyindeki bir otoyolda gerçekleşir. 70 yaşında bir adama, otoyolda karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, tırın altında kalır ve ölür. İşin ilginç yanı ise daha sonra ortaya çıkar. Çünkü aynı yerin hemen 15 kilometre uzağında ve üstelik sadece 2 saat kadar önce, yine 70 yaşında bir adam tırın altında kalarak ölmüştür.

Ama durun daha bitmedi. Çünkü raporlarda, bu iki adamın, aslında ikiz kardeşler olduğu ortaya çıkar

Anne Hathaway'in eşi olan Adam Shulman'ın, William Shakespeare'le fiziki benzerliği hakkında çok şey yazılmış ve söylenmiştir. Yalnız işin ilginç tarafı, William Shakespeare'in eşinin adının da Anne Hathaway olması.

Avustralyalı Bill Morgan, 1999 yılında ölümcül bir travma yüzünde acilen hastaneye kaldırılır. Ancak duruma hemen müdahale eden doktorlar bile Morgan'ı kurtarmayı başaramaz. Ya da öyle düşünürler. Çünkü Morgan tam 14 dakika ölü kaldıktan sonra bir anda ve mucizevi bir şekilde hayata döner. Bu olay herkesi şaşkına çevirir.

Ancak her şey bu kadarıyla da sınırlı kalmaz. Zira hastaneden birkaç hafta sonra taburcu olan Morgan, ilk iş olarak kendine bir loto bileti satın alır. Ve sonucunda 27.000 dolar değerinde bir araba kazanır.

Asıl bomba ise, loto bayinin sahibine teşekkür etmek için gitmesiyle gerçekleşir. Morgan bayinin sahibine olayı tekrar canlandırmak amacıyla kendisinin elinde bir loto biletiyle fotoğrafını çekmesini ister. Bu yüzden de yeni bir bilet satın alır. O bilet de kendisine 250 bin dolar kazandırır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.