Güncel

Bu adama borcunuz varsa yandınız - video

YouTube'a yükleyip Facebook'ta paylaştığı videoda veresiye defterindeki listenin tamamını okudu.


Market sahibi Ahmet Düzgün, yıllardır borcunu ödemeyen müşterilerinden bunalarak bir video yaptı. Düzgün, YouTube'a yükleyip Facebook'ta paylaştığı videoda veresiye defterindeki listenin tamamını okudu.

Ahmet Düzgün, Ordu'da yıllardır market işletiyor ve uzun süredir borcunu ödemeyen müşterilerini sanal alemde sergiledi. Düzgün, Aralarında 5 yıllık borçluların bile bulunduğunu belirtti ve "Artık borcunuzu ödeyin" dedi. Ahmet Düzgün, Ulubey ilçesinde 17 yıldır market işletiyor ve veresiye alışveriş yapıp yıllardır borçlarını ödemeyen müşterileri için "şeref listesi" hazırlayıp videosunu çekerek youtube ve Facebook'ta yayınladı.

1359888434_duzgun.jpg

Alacaklılarının listesini hazırladığı videoda isimlerini tek tek okuyan Düzgün, "Parası olduğunda büyük marketlere, parası olmadığında küçük esnafa veresiye yazdıran 2008'den beri borcunu ödemeyen ilk 20 müşterim size müjde" başlığı ile hazırladığı videoda Türk bayrağı önünde kamera karşısına geçti.

Düzgün, "Değerli üçkâğıtçı müşterilerim. Sizler için bir liste yaptım. Tebrik ederim ilk 20'ye girdiniz" diyerek borçlular ve borç miktarlarını tek tek sıraladı.

Yorumlar
illegal
usta biz işi illegal cozuyoz. vermeyeni Bayındır barajina götürüp ağaca atlet kilotla bağlayıp resimlerini çekiyoruz. sikiyosa vermesin
Cevapla
beyler borcunuzu ödeyin :)
Cevapla
ali
sana veresiye ver diye silahmi dayadilar 2008 den beri veresiye verdiysen en cok kabahat sende 1 senede borcunu kapatmayana mal verme kalkmis bide video yapmis veresiye verme bakalim kac gun dukkanin acik kalir herkez alismis veresiye alanda verende sucludur
Cevapla
Misafir
helal be kardesim kara deniz insani isini bilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.