Güncel

Bu da oldu! Ameliyatla midesinden Nokia 3310 çıkarıldı

Doktorları şaşkınlığa uğratan bir olay meydana geldi. Bir hastanın midesinden ameliyatta Nokia 3310 çıktı. İşte detaylar.

Bu da oldu! Ameliyatla midesinden Nokia 3310 çıkarıldı

Nokia 3310 dayanıklılığı nedeniyle çıktığı dönemde en popüler olan cihazlardan biriydi. Telefon seneler sonra farklı bir konuyla tekrar gündeme geldi. Bir hastanın midesinden Nokia 3310 çıkarıldı. Şaşırtıcı olay Kosova başkenti Piriştine'de meydana geldi. 33 yaşındaki bir hastanın midesinden problemsiz bir operasyonla Nokia 3310 çıkarıldı. İddialara göre telefon adı açıklanmayan hastanın midesinde tam olarak 4 gün kalmış.

Gün geçmiyor ki internette şaşırtıcı başka bir habere rastlamayalım. Ancak her seferinde gerçekleşen olayların şaşırtıcılık seviyesi biraz daha artıyor. Bu olay için de tam olarak bunu diyebiliriz. Midesinden başarılı bir ameliyatla Nokia 3310 çıkarılan hastanın röntgen ve endoskop görüntüleri Facebook'ta yayınlandı.

Adı açıklanmayan hastanın midesinden Nokia 3310 çıkarıldı

Bu da oldu! Ameliyatla midesinden Nokia 3310 çıkarıldı - Resim : 1

Ameliyat büyük bir dikkatle gerçekleştirildi. Hastanın midesi kesilmeden telefon özel cihazlar kullanılarak hastanın içindeyken parçalara ayırıldı. Yaklaşık iki saat süren ameliyatta herhangi bir komplikasyon yaşanmadan hasta midesindeki telefondan kurtarıldı. Raporlara göre, adı açıklanmayan hasta, telefonu yuttuktan sonra midesinde yaşadığı ağrıdan dolayı hastaneye gitmiş.

Telefonun özellikle bataryasının en tehlikeli parça olduğunu göz önünde bulundurursak 33 yaşındaki hasta hayatını da kaybedebilirdi. Batarya hastanın midesinde patlayarak ciddi problemlere yol açabilirdi. Söz konusu hastanın telefonu neden ve nasıl yuttuğu ise tam bir muamma. Midemiz çoğu şeyi sindirebilecek kapasiteye sahip ancak bu bambaşka bir aşama. Midemizin sindiremeyeceği kadar güçlü ya da büyük olan maddeler mutlaka operasyon ile alınmalıdır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.