Singer'a göre; yeni filmde yer alan ve yaklaşık 2 dakika süren bir sahnenin çekimleri tam 2 ay sürmüş...

Serinin bir önceki filmi X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminde tanıştığımız genç mutant Quicksilver'ın içinde yer aldığı bu 2 ayda çekilen zorlayıcı sahnenin, bu kadar çok vakit almasının ve titiz bir çalışma gerektirmesinin sebebinin Quicksilver'ın filmde sahip olduğu süper gücün zorlayıcılığından kaynaklandığı belirtiliyor.

Çizgi romanlarda, efsane mutant Magneto'nun oğlu olarak geçen Quicksilver'ın insanda adeta zaman durmuş algısı yaratacak bir süper hızla koşma yeteneği bulunuyor.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminde gördüğümüz ve oldukça etkileyici gözüken Quicksilver'ın koşma sahnelerinden bir yenisinin Mayıs ayında vizyona girecek olan serinin yeni halkası X-Men: Apocalypse'te de yer alacağı ve bu sahnenin içinde daha fazla mekan ve aksiyon barındırdığı için çekimlerinin 2 ay sürdüğünü belirten yönetmen Bryan Singer, Quicksilver karakterini canlandıran oyuncusu Evan Peters'a teşekkür etti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.