Güncel

Bu fotoğraf Microsoft Surface Duo ile çekildi

Microsoft Surface Duo ile çekilen ilk fotoğraf paylaşıldı. İşte o özel fotoğraf.

Bu fotoğraf Microsoft Surface Duo ile çekildi

Microsoft'un en ilginç ürünü olması beklenen taşınabilir bilgisayarlarından biri olan Surface Duo ile ilgili detaylar netleşiyor. Şimdi de cihazın kamerası ile çekilen bir fotoğraf paylaşıldı.

Bu fotoğraf Microsoft Surface Duo ile çekildi

Microsoft Baş Ürün Sorumlusu Panos Panay tarafından Instagram hesabında paylaşılan fotoğrafta oldukça geniş bir açıdan şömine önünde uzanmış biri görünüyor.

Gün ışığında kapalı bir mekanda çekildiği anlaşılan fotoğrafta koyu renk alanlarla açık renk alanlar arasındaki yumuşak geçiş görülüyor. Elbette Instagram üzerinden paylaşılan bir fotoğrafın kalitesi hakkında net yorum yapmak biraz zor. Yine de kamera kalitesi hakkında genel bir fikir verdiğini söyleyebiliriz.

Microsoft Surface Duo, iki adet 5.6 inç ekrana sahip olan bir telefon. Surface Pen desteği de sunan bu telefonda Windows 10X isimli özel bir Windows 10 sürümü çalışacak. Ayrıca telefon Android işletim sistemine dolaylı yoldan destek de veriyor. Google Play Store üzerindeki uygulamalar bu telefonda da kullanılabilecek. Henüz donanım detayları netleşmeyen Microsoft Surface Duo'nun bu yılın sonlarına doğru satışa sunulması bekleniyor.

Son olarak Microsoft'un Surface Duo tanıtıldığında yayınladığı video ile sizleri baş başa bırakalım:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.