Bu fotoğrafların hepsi gerçek

Niko Photographisme isimli bir sanatçının tasarladığı bu fotoğraflar elbette Photoshop üzerinde hazırlanmış olsalar da görüntülerdeki robot parçaları tamamen gerçek.
Bu fotoğrafların hepsi gerçek - Page 1
Photoshop ya da bilgisayar teknolojileriyle üretilen fotoğraflar izleyicileri her zaman şaşırtıyor. Ancak son yılların yükselen trendi ise gerçek fotoğraflar. Sinema sektöründe de yükselen trend olan gerçek çekimler fotoğraf alanında da kullanılıyor.
Bu fotoğrafların hepsi gerçek - Page 2
Bu çekim tekniğinde Photoshop kullanılsa da (çünkü mutlaka gerektiği yerler olabiliyor) gerçek görüntülerin fazla olması tercih ediliyor.
Bu fotoğrafların hepsi gerçek - Page 3
Bu anlayışı takip eden ve eserlerini Behance isimli platformda paylaşan Niko Photographisme kullanıcı adına sahip olan sanatçı, yeni bir projeye imza attı.
Bu fotoğrafların hepsi gerçek - Page 4
Sanatçının Robot Next Door yani Komşu Robotlar adını verdiği seri şimdilik 3 farklı fotoğraf koleksiyonundan oluşuyor. Gerçek görüntülerin ağırlıklı olduğu bu projede zaman zaman Photoshop da kullanılmış.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.