"Kod Adı: K. O. Z."
Cem Kurtoğlu, Hakan Ural, Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Günay Musayeva, Yeşim Alıç, İskender Bağcılar, Turgay Tanülkü, Mehmet Çepiç, Yılmaz Guruda ve Nezih Tuncay gibi isimlerin oynadığı "Kod Adı: K. O. Z." izleyiciyle buluşacak. Celal Çimen`in yönettiği film, yargı ve polis teşkilatlarındaki yapılanmalar, MİT`ten basına yansıyanlar, istihbarat müsteşarının ifadeye çağrılması, Gezi olayları ile 17 ve 25 Aralık operasyonlarının hedeflerini işliyor. Kalabalık bir teknik ekip ve oyuncu kadrosuyla çekilen film, "Hiçbir güç ve yapının Türkiye Cumhuriyeti Devleti`ni parçalayamayacağı" tezine dayanıyor.

Seni Seviyorum Rio
Stephan Elliott, John Turturro ve Paolo Sorrentino`nun da yer aldığı 10 farklı yönetmenin Rio`yu aşk teması üzerinden hikayeleştirdiği, "Seni Seviyorum Rio", "Cities of Love" serisinin son halkasını oluşturuyor. "Seni Seviyorum Paris" ve "Seni Seviyorum New York" filmlerinden sonra Rio`da devam eden seri, dünyanın dört bir yanından yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu ile Rio`da aşık olmanın hikayelerini anlatıyor.

Netekim Karakolu
Yasin Korkmaz`ın yönettiği, Deniz Sandalcı, Sinan Uğuz, İbrahim Özcan ile Caner Öztaş`ın oynadığı "Netekim Karakolu"nda, 12 Eylül döneminde siyasi olaylarla ilgisi olmayan insanların yaşadığı trajikomik durumlar anlatılıyor.

Katran
Ersen Denk`in yönettiği ve Wilma Elles, Lucia Oskerova, Cihan Toraman ile Yağmur Tanrısevsin`in oynadığı "Katran" haftanın yerli korku filmi. Azerbaycan`ın Hocalı kasabasında yaşanan katliamı bir aşk hikayesiyle anlatan film, yeni hayatlarına yeni evle başlamak isteyen bir ailenin başına gelen korkunç olaylar etrafında dönüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.