Güncel

Bu hafta torrent üzerinden en çok indirilen 10 film!

BitTorrent'in en çok indirilen on filmini sizler için listeledik. Listeye göz attığımız zaman sinema salonlarını domine eden Marvel'ın aynı şekilde torrent sitelerinde de oldukça ilgi gördüğünü çok rahat bir şekilde görebiliyoruz.

Bu hafta torrent üzerinden en çok indirilen 10 film!

Her ne kadar yasal olmasada torrent siteleri hayatımızın bir parçası diyebiliriz. Özellikle ülkemüzde kullanımı fazla olan bu siteler hakkında her ne kadar birçok savaş açılmış olsada henüz başarılı olunmuş değil.

Oyun, film ve müzik gibi içerikler sunan bu siteler, tahmin edersiniz ki tüm dünya tarafından şiddetle kınanıyor. Öyle ki yakalanan site sahiplerinin yıllar boyu hapis cezası alması, bu sitelerin ne kadar tehlikeli olduğunun bir kanıtı.

BitTorrent sitesi yayınladığı bir yazıda bu haftanın en çok sevilen ve indirilen filmlerini açıklamış durumda. İşte bu hafta BitTorent'de en çok indirilen 10 filmi sizlerle paylaşıyoruz. Ancak tekrardan belirtmek isteriz, kesinlikle torrent sitelerini önermiyoruz. Sevdiğiniz filmleri ve oyunlara ne kadar çok katkı yaparsanız o kadar çok geliştiricilerin önünü açmış olursunuz diyerekten listemize giriş yapıyoruz.

1.  Pacific Rim: Uprising

2. Avengers: Infinity War (HDCam)

3. Deadpool 2 (HDTS)

4. Black Panther

5. Red Sparrow

6.  Game Night

7. Ready Player One

8. 12 Strong

9.  Den of Thieves

10.  Thor: Ragnarok

Genel olarak listeye baktığımız zaman Marvel filmlerinin domine ettiğini oldukça net bir şekilde görebiliyoruz. Her ne kadar domine etmiş olsada Marvel filmleri aynı şekilde sinemada da en çok kazanan firmalar arasında. Bakalım gelecek ay torrent'in en çok indirilenleri arasında hangi filmler yer alacak bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.