"Burgonya Dükü"
Peter Strickland`nin yönettiği filmde; Sidse Babett Knudsen, Chiara D`Anna, Fatma Mohamed ve Eugenia Caruso başrolleri paylaşıyor. Dram türündeki film, yaşamını kelebekleri incelemeye adamış bir kadının, hizmetçi olarak evinde çalıştığı bir kadınla ilişkisinin sınırlarını zorlamaya karar verme sürecini beyazperdeye taşıyor.

"Gizli Kusur"
Joaquin Phoenix, Josh Brolin, Owen Wilson ile Reese Witherspoon`un oynadığı "Gizli Kusur" izleyiciyle buluşacak. Yönetmen koltuğundaki Paul Thomas Anderson, yedinci filminde 70`lerde yaşamış uyuşturucu bağımlısı bir dedektifin iç dünyasını izleyiciye açıyor.

"Koro"
Oscar ödüllü oyuncular Dustin Hoffman ile Kathy Bates`in bir araya geldiği "Koro"nun yönetmen koltuğunda François Girard oturuyor. Senaryosunu Ben Ripley`in yazdığı filmde, Eddie Izzard, Debra Winger ve Garrett Wareing de rol alıyor. Usta oyuncu Dustin Hoffman`ın şarkı söylerken izleyicinin karşısına çıktığı film, huysuz bir öğretmenle asi bir öğrencinin mücadelesini anlatıyor.

"Niyazi Gül Dörtnala"
Hakan Algül`ün yönettiği, Ata Demirer, Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu ve Levent Ülgen`in oynadığı "Niyazi Gül Dörtnala" izleyici ile buluşacak. Ata Demirer`in yıllar önce televizyonda canlandırdığı "Niyazi Gül" tiplemesini beyazperdeye taşıdığı filmin çekimleri, İzmir`in Seferihisar ilçesi ve İstanbul`da gerçekleştirildi. Komedi türündeki filmin hikayesini Ata Demirer, senaryosunu ise Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz ve Cihan Ceylan kaleme aldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.