Geniş Aile: Yapıştır
Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz`ın başrolünde oynadığı filmin yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendi. Komediseverleri sinema salonuna çekmeyi hedefleyen filmde, babaannesinin hastalanması üzerine tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir`in, bulduğu define haritası ardından yaşanan gelişmeler anlatılıyor.

Hayat Öpücüğü
Şenol Sönmez`in yönettiği, Ali Sunal, Hatice Şendil, Ayda Aksel ve Ahmet Saraçoğlu`nun oynadığı "Hayat Öpücüğü" izleyiciyle buluşacak. Romantik komedi türündeki film hastalık hastası bir adamla yaşam dolu bir genç kızın ilişkisini ve bu ilişkiyle yaşadıkları değişimi anlatıyor.

Korku Terapisi
Oscar ödüllü yönetmen Alejandro Amenabar`ın yönettiği filmde Emma Watson, Ethan Hawke, Aaron Ashmore ve David Thewlis rol aldı. 1990 yılında Minnesota`da geçen gerilim türündeki filmin konusu şöyle: "Genç bir kadın olan Angela Gray, babası John tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etmektedir. Vakayı araştıran dedektif Bruce Kenner, sonunda John`un suçunu itiraf edişine tanık olur, ancak tuhaf bir şekilde olaya dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Konuyla ilgilenmesi için ünlü psikiyatr Dr. Raines`den yardım istenir. Doktorun çabaları, bütün ülkeyi ilgilendiren çok farklı bir gizemi açığa çıkaracaktır."

Mantıksız Adam
Jamie Blackley, Joaquin Phoenix, Parker Posey ile Emma Stone`un başrollerinde oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Woody Allen bulunuyor. Ünlü yönetmen filmde, varoluşsal bir krizin ortasında, yaşamdan zevk alamayan, duygusal olarak dibe vurmuş bir felsefe profesörünün yaşamı konu ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.