Güncel

Bu hafta vizyona giren 8 yeni film (3'ü yerli)

Bu hafta vizyona giren 8 yeni film haberimizde!

Bu hafta vizyona giren 8 yeni film (3'ü yerli)

Sinema severlerin ilgisini çekecek filmler vizyona girdi. Bu hafta vizyona 8 yeni film girdi ve Alper Mestçi'nin 'Sıccın', Tayfun Pirselimoğlu'nun 'Ben O Değilim', Ahmet Çadırcı'nın 'Biz Babasız Büyüdük' gibi filmler bu haftanın yerli yapımları arasında yer alıyor.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda vizyona giren filmleri inceleyebilirsiniz.

ADALET (THE EQUALIZER)

Yönetmen: Antoine Fuqua

Oyuncular: Denzel Washington, Morton Csokas, Chloe Grace Moretz ile David Harbour

Tür: Aksiyon, gerilim

Konusu: “Rus mafyasının kontrolündeki Teri adında genç bir kızla karşılaşan Robert McCall, ona yardım etmesi gerektiğini düşünür ve mekliye ayrılmış bir özel harekatçı olarak içindeki adalet arzusu uyanır. Sahip olduğu gizli kabiliyetleri sayesinde güçsüzlere, onlara karşı gaddarca davrananlardan öç almak için yardım eder”

 1411811507_equalizer-news-618x400.jpg

TEMMUZ SOĞUĞU (COLD IN JULY)

Yönetmen: Jim Mickle

Oyuncular: Michael C. Hall, Sam Shepard, Vinessa Shaw ile Don Johnson

Tür: Gerilim, suç

Konusu: “Richard Dane, Doğu Texas'ta küçük bir kasabanın sakinlerindendir ve nefsi müdafaa için cinayet işlemek zorunda kalır. Vurduğu adamın babası olan Ben Russel’la tanışan Dane, küçük kasabadaki yozlaşma ve paranoya yüzünden can düşmanı ile işbirliği yapmak zorunda kalır. Bu garip ekip, büyük ve tehlikeli bir sırrı açığa çıkarırlar”

 1411811546_temmuz-sogugu-cold-in-july-2014-indirmeden-film-izle-afis-resim-picture-movie-poster.jpgAŞK TARİFİ (THE HUNDRED-FOOT JOURNEY)

Yönetmen: Lasse Hallström

Oyuncular: Helen Mirren, Om Puri, Manish Dayal ile Charlotte Le Bon

Tür: Romantik, dram

Konusu: “Kadam ailesi, Hindistan’dan uzaklaştırılır ve Fransa’nın güneyinde bir köye yerleşir.  Burada Hint restoranı açarlar ancak, Madam Mallory’nin işlettiği klasik Fransız restoranının sahibi bundan rahatsız olur”

 1411811762_ask-tarifi-banner.jpgAŞKA DAİR (A CASE OF YOU)

Yönetmen: Kat Coiro

Oyuncular: Justin Long, Keir O'Donnell, Evan Rachel Wood, Peter Dinklage,

Sam Rockwell, Vince Vaughn, Sienna Miller ile Brendan Fraser

Tür: Romantik, komedi

Konusu: “Genç bir yazar, güzel ve sıra dışı bir espresso uzmanı olan genç kadının facebook profilini inceledikten sonra kendisini kadının hayallerini süsleyen erkeğe dönüştürerek elde etmeye çalışır. Genç kadın yeni kişiliğine aşık olduğunda iki seçeneği vardır, ya rol yapmaya devam edecek ya da onu kaybetme riskini göze alacaktır.”

 1411812057_a-case-of-you-182131.jpg

Sosyal medyada flört etmeyi ve gerçek hayattaki ilişkileri karşılaştıran film, hayli zengin ve ilgi çekici bir oyuncu kadrosuna sahip. Ancak ABD’li eleştirmenler bunu yutmamışa benziyor. IMDB kullanıcılarının verdiği puan da 5.6

SICCIN

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Pınar Çağlar Gençtürk, Koray Şahinbaş, Ebru Kaymakçı ile Merve Ateş

Tür: Korku

Konusu: “Öznur çocukluğundan beri teyzesinin oğlu Kudret’e aşıktır. Öznur, bir şekilde Kudret’i beraber olmaya ikna eder. Evli olan Kudret, bu ilişkiyi bitirmek ister. Öznur ise ne olursa olsun Kudret’i kendisine bağlamak için eşi Nisa’ya büyü yaptırır. Büyü sonucu kadına cinler musallat olacaktır.”

 1411812115_1410020255.jpeg

BEN O DEĞİLİM

Yönetmen: Tayfun Pirselimoğlu

Oyuncular: Ercan Kesal, Nihat Alptekin, Rıza Akın, Mehmet Avcı, Maryan Zaree

Tür: Dram

Konusu: “Bir hastanenin yemekhanesinde çalışan Nihat, orta yaşlarda birisidir. Aynı yerde işe yeni başlayan Ayşe’nin ilgisi karşısında bocalar ve sonunda onun daveti üzerine evine gider. Orada tuhaf bir sürprizle karşılaşacak ve hayatı tamamen değişecektir.”

 1411812163_123584-thumb.jpg

BİZ BABASIZ BÜYÜDÜK

Yönetmen: Ahmet Çadırcı

Oyuncular: Uğur Can Tekin, Buse Merve Eroğlu, Mustafa Eker ile Umut Kurt

Tür: Dram

Konusu: "Babası askerde olan Alim, utangaç ve duygusal bir çocuktur. Bir gün babası kasabaya tayin edilen Selma'nın sınıfa gelmesiyle Alim'in hayatı değişecektir. Alim ve Selma'nın arkadaşlıklarının ilerlemesi üzerine çocuklar dedikodu çıkartır. Bunun üzerine Alim, Selma'yı kendinden uzaklaştırır. Alim yıllar sonra bir tatil yerinde çocukluk aşkına rastlar ama o yıllar artık geride kalmıştır."

 1411812219_15316348436fcf53708f5z.jpg

KUTU CÜCELERİ: YARATIKLAR ARAMIZDA (THE BOXTROLLS)

Yönetmen: Graham Annable ve Anthony Stacchi

Oyuncular: Elle Fanning, Simon Pegg, Toni Collette, Ben Kingsley ve

Nick Frost

Tür: Animasyon, komedi

Konusu: “Kutu Cüceleri, yetim bir çocuk olan Eggs’i çocukluğundan itibaren kendi çöp karıştırıcıları ve mekanik çöp toplayıcıları olarak yetiştirmişlerdir. Kutu Cüceleri, Cheesebridge toplumuna girmek için kendilerini yok etmeye kararlı hain bir böceğin hedefi olduklarında, iyi kalpli afacanlar, evlatlıklarına ve maceracı zengin kız Winnie’ye başvurmak zorunda kalırlar.

 1411812253_kutu-cuceleri-yaratiklar-aramizda-the-boxtrolls.jpg

geceleri kanalizasyondan çıkarak kasaba halkının en değer verdiği şeyleri yani çocuklarını ve peynirlerini çalan bu sevimli canavarlar, yani Kutu Cüceleri garip ve sevimli tiplerden oluşan bir yeraltı toplumudur.”

Film 3 boyutlu vizyona girecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.