Bu hafta vizyona giren filmler 01.05.2015 - Page 1

"Ezan"
Osman B. Keser, Yeliz Yeşil, Şahin Özden ile Muammer Şahin`in oynadığı "Ezan", izleyici ile buluşacak. Filmin yönetmenliği yapan Fuat Yılmaz`ın senaryosunu da yazdığı filmde, asi ve asabi bir genç Ali`nin başına gelenler konu ediliyor.

Bu hafta vizyona giren filmler 01.05.2015 - Page 2

"Karlar Kraliçesi 2"
Aleksey Tsitsilin`nin yönettiği haftanın tek animasyon filmi "Karlar Kraliçesi 2" filmini, Erkan Taşdöğen, Figen Aksoy, Berrak Kuş ile Funda Postacı seslendirdi. Rus yapımı 2013`te gösterime giren "Karlar Kraliçesi" çizgi filminin devamı olarak çekilen yapım, arkadaşlık ve gerçek aşkın bütün kötülükleri yenebildiğini kanıtlamaya odaklanıyor.

Bu hafta vizyona giren filmler 01.05.2015 - Page 3

"Tehlikeyle Flört"
Mete Horozoğlu, Ezel Akay, Ozan Kotra ile Fuat Güner`ın oynadığı "Tehlikeyle Flört"ün yönetmenliğini Murat Şenöy yaptı. Filmde, Rock grubu "Flört" üyeleri Ozan Kotra, Çağatay Kehribar ve Hakan Çağlar`ın canlandırdığı, plak yapma hayalinin peşinden giden üç mahalle delikanlısının karıştıkları komik olaylar anlatılıyor.

Bu hafta vizyona giren filmler 01.05.2015 - Page 4

"Toprağın Tuzu"
Wim Wenders ile Juliano Ribeiro Salgado`nun yönettiği belgesel türündeki "Toprağın Tuzu" filminde Wim Wenders, Juliano Ribeiro Salgado ve Sebastian Salgado rol aldı. Salgadoların aile yaşantısına ve baba-oğul ilişkisine değinen belgesel; yakın tarihteki uluslararası uyuşmazlıklara, açlığa ve toplu göçlere tanıklık eden dünyaca ünlü fotoğrafçı Sebastian Salgado`nun, gezegenin güzelliğini, el değmemiş toprakları ve insan manzaralarını keşfetme öyküsünü beyazperdeye taşıdı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.