Baş Belası
Tolga Baş'ın yönettiği "Baş Belası" filminin başrollerinde Çetin Altay, Selen Seyven, Mesut Yar, Uğur İzgi, Yakup Yavru ve Ender Gülçiçek gibi isimler yer alıyor. Komedi türüdeki film, Çanakkale'den İstanbul'a giden genç bir kızın seyahatinin, beraber yolculuk ettiği adam sebebiyle çığrından çıkmasını konu ediniyor.

Çam Yarması
Ferdi Kurtuldu, Murat Kuşçu, Tevfik İnceoğlu, Yakup Yavru, Dilber Ay, Koray Ergün, Ömer Faruk Nas, Belkıs Akçil ve Bülent Mert'in oynadığı "Çam Yarması" adlı filmin yönetmenliğini Sefa Özçelik üstlendi. Film, İstanbul'da yaşayan ve çocukları olmayan 30 yaşlarında zengin bir çiftin yetimhaneden bir çocuk evlat edinmeyi düşünürken gelişen olaylar neticesinde üç sorumsuz çocuğu birden evlatlık edinmeleri sonrasında gelişen olaylar etrafında dönüyor.

666 Cin Musallatı
Fuat Yılmaz'ın yazıp yönettiği ve Ekrem İspir, Elif Yaz, Teena Tabbarah, Tahsin Dursun ile Demet Basmacı'nın oynadığı "666 Cin Musallatı" filmi, yaşamını korku ve gerilim üzerine senaryolar yazıp satmakla sürdüren bir adamın, sosyal medyada dikkatini çeken bir haber üzerinden çıktığı yolda yaşanan olayları anlatıyor.

Saplantı
Tecrübeli yapımcı Denise Di Novi'nin yönetmen koltuğuna oturduğu "Saplantı" filmi, evliliğinin bitmiş olmasıyla henüz tam anlamıyla yüzleşememiş olan bir kadının, boşandığı kocasının yeni eşine hayatı zindan etmesini konu ediniyor. Senaryosu David Leslie Johnson ve Christina Hodson'a ait olan gerilim türündeki filmin başrollerinde Rosario Dawson, Katherine Heigl, Whitney Cummings ve Geoff Stults yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.