`Baba Mirası`
Sefa Özçelik`in yönettiği, Senaryo Furat Emir`e ait olan filmin başrollerinde Yakup Yavru, Mehmet Emin Eren, Mansur Ark gibi oyuncular yer alıyor. Babalarının vasiyeti üzerine köyde kalıp mirası hak etmek isteyen üç kardeşin, alışık olmadıkları köy hayatında çeşitli sürprizlerle karşılaşmasını konu alan film; farklı mesleklere ve karakterlere sahip bu kardeşlerin başından geçen komik olayların yanı sıra köy halkının yaşantısındaki ilginçlikleri beyazperdeye taşıyor.

`Cesur Horoz`
Gabriel Riva Palacio Alatriste`nin yönetmenliğini yaptığı haftanın animasyon filmi "Cesur Horoz", sıradan bir tavuk olan "Toto"nun korkusuz bir horoz gibi arkadaşlarına önderlik yaparak, yaşadığı yeri tehdit eden kötü kalpli bir çiftçiyi engelleme mücadelesini anlatıyor.

`Kızkaçıran`
Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Yüksel Ünal ile Aydan Burhan`ın oynadığı filmin yönetmenliğini Korhan Uğur yaptı. Komedi türündeki "Kızkaçıran", düğünden gelini kaçıran ama gelini damatla beraber kaçıran bir gencin komik hikayesini anlatıyor.

`Küçük Esnaf`
Küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını anlatan filmin başrollerini İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt paylaşıyor. İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak`ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.