Aşk Olsun
"Sonsuz" filminin devamı olarak çekilen "Sonsuz Bir Aşk", sinemaseverleri, dostluğun, aşkın, acımasız gerçeklerin derinden hissedildiği bir zamana sürüklemeyi amaçlıyor. İsmail Hacıoğlu, Ferhat Gündoğdu, Özlem Tekin ile Ayfer Dönmez`in rol aldığı yapımın yönetmenliğini, Ozan Uzunoğlu üstlendi. Çekimleri Denizli, Antalya ve İstanbul`da gerçekleştirilen filmin müzikleri ise Yıldıray Gürgen imzalı.

Daire
Erik Van Looy`un yönettiği filmin başrollerinde, Karl Urban, James Marsden, Wentworth Miller ile Eric Stonestreet oynuyor. "Anahtarı Kabul Eden, Kuralları da Kabul Eder" sloganıyla yola çıkan film, beş arkadaşın evlilik dışı ilişkileri için kullandıkları çatı katında gerçekleşen bir cinayet nedeniyle birbirlerini suçlamaları üzerine kurulu bir gerilim.

Hayvan Düşü
Jonas Alexander Arnby`nin yönettiği ve Lars Mikkelsen, Sonia Suhl, Sonja Richter ile Jakob Oftebro`in oynadığı "Hayvan Düşü", metaforik anlatıma sahip bir korku filmi olarak izleyicilerle buluşacak. Danimarkalı yönetmen Arnby`nin ilk uzun metrajlı filminin konusu şöyle: "Marie, Danimarka`da küçük bir balıkçı kasabasında yatalak annesi ve onlara bakan babasıyla yaşıyor. Büyüdükçe küçük kasabanın cinsiyetçi ve kısıtlayıcı ahlakına daha fazla maruz kalıyor. Çekici, sağlıklı ve özgür ruhlu kızın büyüme sancılarının ürkütücü bir fiziksel şekil almaya başlamasıyla zaman içinde Marie kurt kimliğini kucaklıyor."

Kaçış 1950
Yapımcılığını ve yönetmenliğini İhsan Taş`ın üstlendiği "Kaçış 1950" izleyiciyle buluşacak. Filmin oyuncu kadrosunda, Zeynep Gülmez, Atilla Saral, Burak Kaya, Efe Kopuz, Onur Bayraktar, İlker Gürsoy, Hüseyin Elmalıpınar, Mehmet Vanlıoğlu, Ender Turan, Ali Özkan Dinkçi, Şeyma Erdoğan ve Gizem Güpür gibi isimler yer alıyor. Filmde, 1950-1970 yılları arasında Bulgaristan`da gördükleri baskıdan Türkiye`ye kaçmaya çalışan 3 Türk gencinin hikayesi anlatılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.