Bu hafta vizyona giren filmler 14.08:2015 - Page 1

"Üç Harfliler 2: Hablis"
Kısmet Ekin Tekinbaş, Cansu Fırıncı, Ezgi Fidancı ile Elvan Albat`ın rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda Murat Toktamışoğlu yer alıyor. 2010`da vizyona giren "Üç Harfliler: Marid"le başlayan korku serisi, 5 yıl sonra yeni kabuslarla devam edecek.

Bu hafta vizyona giren filmler 14.08:2015 - Page 2

"61. Bölge İntikam"
Cuma Uğurlu`nun yönetmenliğini yaptığı filmde Ömer Özdoğan, Mahmut Kaldırım, Zeki Çatalbaş ve Adnan Varol gibi isimler rol alıyor. Çekimleri Trabzon`un Of ilçesinde gerçekleşen filmin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların tamamı, bölgede esnaflık yapan amatör isimlerden oluşuyor.

Bu hafta vizyona giren filmler 14.08:2015 - Page 3

"Geçmişten Gelen"
"Simon (Jason Bateman) ile Robyn (Rebecca Hall) mutlu bir evliliğe sahip huzurlu bir çifttir. Yeni taşındıkları evde yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan çiftin hayatı, Simon`ın okul yıllarından eski bir tanıdığı olan Gordo (Joel Edgerton) ile karşılaşmasıyla altüst olur. Simon ilk anda Gordo`yu hatırlamaz bile. Fakat sürekli karşılarına çıkan bu tuhaf adamın sürpriz ziyaretleri ve gizemli hediyeleri, çiftin yaşamında tedirgin ve tehdit edici bir hal almaya başlar. Zamanla Simon geçmişindeki karanlık sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalırken Robyn, eşini aslında hiç tanımadığını fark edecektir."

Bu hafta vizyona giren filmler 14.08:2015 - Page 4

"Dünyanın Sonu"
Senaryo, yönetmenlik ve başrollerini Derek Lee ve Clif Provse`nin üstlendiği gerilim türündeki filmde, ikiliye Michael Gill eşlik ediyor. Film, bir yıl boyunca dünyayı dolaşmak isteyen ve bu sırada da attıkları her adımı kayda alan iki arkadaşın korku dolu hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.