BELALI TANIK
Samuel L. Jackson ile Ryan Reynolds'ın başrollerinde yer aldığı "Belalı Tanık", düşmanını korumak zorunda kalan yetenekli Michael Bryce ile başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin hikayesine odaklanıyor.
Kevin Costner ve Whitney Houston'ın unutulmayan "The Bodyguard" filmine bolca göndermeler yapan yapımda, Samuel L. Jackson ve Ryan Reynolds'a başrolde Salma Hayek, Elodie Yung ile Gary Oldman gibi isimler eşlik ediyor.
Senaryosu Tom O'Connor'a ait olan komedi ve aksiyon karışımı ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda Patrick Hughes oturuyor.

AVCI'NIN İNTİKAMI
Jonathan Mostow'un yönetmenliğini yaptığı ve Sam Worthington ile Odeya Rush'un başrolünde yer aldığı "Avcı'nın İntikamı", bir suikastçının, genç bir kadının ailesinin ölümünün intikamını almasına yardım etmesini anlatıyor.

SON PORTRE
Geoffrey Rush'ın heykeltıraş Alberto Giacometti'yi canlandırdığı "Son Portre", bu saygın sanatçının son yapıtı üzerinde çalıştığı dönemi anlatıyor.
Usta oyuncu Stanley Tucci'nin yazıp yönettiği; Geoffrey Rush, Armie Hammer, Clemence Poesy, Tony Shalhoub ve James Faulkner'in oynadığı film, Amerikalı genç romancı James Lord'un Giacometti'yi 1960'larda, Paris'teki stüdyosunda ziyaretiyle başlıyor. Giacometti'nin, portresini çizmek için yazarı birkaç saat kalmaya ikna etmesi, ancak çok kısa sürmesi gereken bu işin giderek uzaması ve portrenin haftalarca tamamlanamaması anlatılıyor.

AÇIK DENİZ 3: KAFES DALIŞI
Gerilim ve dram karışımı "Açık Deniz 3: Kafes Dalışı", ekstrem bir reality programının seçmelerine katılmak amacıyla yaptıkları kafes dalışını kayda alan bir grup gencin hikayesini anlatıyor.

Filmin konusu özetle şöyle:
"Yarışmada başarılı olacaklarını ispatlamak isteyen gençler, Avustralya'da yapılan ve Köpek balığı gözlemlemeyi içeren kafes dalışı etkinliğine katılarak kendilerini filme almaya karar verir ancak bu kararları kısa bir süre sonra onları büyük köpek balıklarının hüküm sürdüğü sularda mahsur bırakır. Program için çektikleri video ise onların ölüm kalım savaşının seyir defteri olur."
Megan Peta Hill, Joel Hogan ve Suzanne Dervish-Ali üçlüsünün başrollerini paylaştığı filmin yönetmenliğini Gerald Rascionato yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.