Bu hafta vizyona giren filmler 20 Mart - Page 1

Şebnem Burcuoğlu`nun çok satan aynı isimli kitabından uyarlanan film, otuz yaşına gelmiş ve şimdiye kadar karşı cinsle sağlıklı bir ilişki kuramamış olan Efsun`un (Ezgi Mola) yıllar sonra lise aşkıyla karşılaşmasını ve aile üyelerinin verdiği direktiflerle onu evlenmeye ikna etme çabası sırasında başına gelenleri konu alıyor.

Bu hafta vizyona giren filmler 20 Mart - Page 2

"The Gunman"
Sean Penn, Javier Bardem, Idris Alba, Mark Rylance, Jasmine Trinca, Blanca Star Olivera, Jorge Leon Martinez, Daniel Westwood, Deborah Rosan, Angela Fuente ile Elia Diaz`in oynadığı film, aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Bu hafta vizyona giren filmler 20 Mart - Page 3

Sean Penn`in deneyimli bir ajan rolünde izleyicinin karşısına çıkacağı filmin yönetmenliğini "Paris`ten Sevgilerle" ve "Takip" gibi aksiyon filmleriyle adını duyuran Pierre Morel yaptı.

Bu hafta vizyona giren filmler 20 Mart - Page 4

"İkinci Bir Şans"
Oscar ödüllü yönetmen Susanne Bier`in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünde "Game Of Thrones"un yıldızı Nikolaj Coster Waldau var. Başarılı oyuncuya Ulrich Thomsen, Maria Bonnevie ile May Andersen`in eşlik ettiği dram türündeki filmin konusu şöyle:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.