Ölümcül Deney: Dejavu (Tell Me How I Die)

D.J. Viola'nın yönetmenliğini üstlendiği "Ölümcül Deney: Dejavu", deneysel bir ilaç araştırmasına katılan birkaç üniversite öğrencisinin beklenmedik bir yan etki dolayısıyla nasıl öldürüleceklerini görmesini ve gördüklerinin gerçekleşmeye başlamasını anlatıyor.

Senaryosunu, D.J. Viola'nın, James Hibberd ve Rob Warren Thomas ile kaleme aldığı filmin başrollerinde Nathan Kress, Virginia Gardner, Kirby Bliss Blanton ve Ryan Higa yer alıyor.

The Circle

James Ponsoldt’un yönettiği "The Circle" adlı filmin başrollerinde Emma Watson, Tom Hanks, John Boyega ile Karen Gilan gibi başarılı oyuncular izleyici karşısına çıkıyor.

Dave Eggers'ın aynı adlı çok satan romanından sinemaya uyarlanan film, gelişen teknoloji çağında sosyal medya ağlarının giderek artmasını ve dünyanın dijital bir ortama dönüşmesinin insan hayatına etkilerini konu ediniyor.

Çatışma

Muhammed Diab'ın yönettiği "Çatışma", insanların sokaklara döküldüğü Kahire'de, polisin gözaltına aldığı bir grup insanın, bir gün boyunca mahsur kaldıkları kamyonette yaşadıklarını anlatıyor.

Mısır, Fransa ile Almanya ortak yapımı dram ve gerilim türündeki filmde, Nelly Karim, Hani Adel, El Sebaii Muhammed ve Ahmed Abdülhamid Hefny gibi isimler rol aldı.

Dalida


Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean Paul Rouve ile Nicolas Duvauchelle'nin oynadığı "Dalida" adlı filmin yönetmenliğini, Lisa Azuelos yaptı.

Fransız yapımı film, Kahire'de doğan ve henüz 23 yaşındayken Paris Olympia'da ilk konserini vererek şöhret basamaklarını tırmanan ünlü şarkıcı Dalida'nın hikayesini, beyaz perdeye taşıyor.

Ünlü şarkıcıyı İtalyan oyuncu Sveva Alviti'nin canlandırdığı filmde, Dalida'nın sadece uluslararası müzik dünyasında büyük üne kavuşması değil, aynı zamanda yıldız olmak üzere doğmuş bir kadının öyküsü de anlatılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.